Prijava

Nepošten gol, de nek cela svita istrči ovako, napucava za aut pa da budu rezultati ko u rukometu. Nepošten i nesportski gol, dečiji

Tako su meni jednom doveli nekog klinca kazu talenat prosao teleoptikovu skolu al debil u glavu pa igra nasu ligu da vraca karijeru na put, ja vec zadnji vezni ili stoper otisao u kurac ali autoritet pricam celu utakmicu kao da sam trener i mi stoperski par ja ga namestam celu utakmicu ne prati mali liniju ne jebe nista doslo mi na poluvremenu da ga vezem lastisem za sebe po italijanskom principu i drugo poluvreme aut sa njihove leve strane ja kao najvisi izlazim na spica na 25m od mesta auta i normalno jedan njihov mi ide iza ledja ja mu vicem 7 tvoj alo sam ti 7 a on cese jaja kaze ma neka njega u ofsajdu. Kazem treneru e vadi idiota nemoj da me jebes ovde idem za veterane da igram sta mi ovo treba

*ali nos uvek parao nebo hahaha

Hahaha... Ima neko original link tog nos uvek parao nebo posta?

Našao bih ti original brt, ali nikad jajara.

Hahaha... To je to. Neki vucicuperedu/bombas profil ako se dobro sećam.

A i ja pitam svašta, samo takve budale mogu da napišu ovaj transfer.

По голу од јуче се види се да је учио Салаха да игра.

Vise lici na egipcanina od salaha xd

kao da prodaju blaupunkt polovne televizore na najlonu

СВЕ ЈЕ ГОТОВООООООО СВЕ ЈЕ ПИЈАНОООООО!

Sta uradise deca ju ju ju

3 0 хахахахахахаххахаха

citao sam juce da hoce da dovedu melega, marina i stoiljkovica.
meleg je odlican igrac.lenj je ali htece da se proda pa ce igrati.marin nema neku motivaciju i tipicno seljacka verijanta decacki san da igra za zvezdu,ali mislim da bi u eventualnoj evropi bio super.stoiljkovic kljuse ko pesic.
ili je ovo ona standardno proseravanje.dolazi rui kosta iz najboljih dana pa na kraju dodje misdongard djordje betonlingar.

Чуо сам и ја те приче, не знам ја мислим да би Марин био добар играч у Звезди, Мелег предпостављам исто, а за овог Стоиљковића нисам ни чуо нити знам ко је, као и онај капетан Војводине што је дошао..

stoiljkovic igaro u bragi.dao neki gol u ligi evrope i tu ga svi nesto gotivili.igrao i za reprezentaciju par tekmi.bukvalno kao da dovedu pesica opet.

Kad bi nas usrala neka kombinacija boacija i vijeire to bi bila bomba jebes stoiljkovica balvana

Ova dvojica top pojacanja ako dodju

A onog malog smo prodali jel da pa naravno da jesmo taman sam mislio da terza madjija ne prodaje ispod cene kad ono prc