FK Crvena Zvezda

  1. Од линије Карлобаг—Огулин—Карловац—Вировитица, преко безумне и шизофрене изјаве "убијте једног Србина, ми ћемо стотину Муслимана", затим свих лажних обећања попут "поништићемо бриселске споразуме", да би се довукао на власт...; лажни месија данас удара на великодостојнике Српске православне цркве само зато што је СПЦ стала у одбрану Косова и Метохије. У каријери и напредовању тог лудака може се уочити прогресија и као наредни корак за очекивати је да од вербалног и медијског блаћења свакога који је на стани Истине, пређе и на физичке ударце и примену силе (било је тога и до сада, али не у великом обиму). У затворе нас не може све потрпати, јер су сувише малог капацитета, тако да нам предстоји велика борба са зликовцима, који ће фронтално ударити на све традиционалне вредности. Неће се они либити да растурају ни црквене литије и литургије, и то смо гледали кроз нашу тешку историју. Тешка времена долазе, најтежа додао бих и уколико је за утеху никоме неће бити лако, ни онима уз издајничку власт, а ни онима који се боре против ње, јер нам свима заједно предстоје бројна искушења - испити и чојства и јунаштва. Још има времена да носиоци власти, посебно они из области правосуђа и тужилаштва, затим војске и полиције..., добро размисле у чему саучествују, јер колико сутра добиће службени налог да спроведу безразложне казнене мере против својих сународника, комшија, пријатеља... Дефинишу се две силе које искључују једна другу и тај процес је при крају. Са једне стране налазе се они који су дрогирани лажима, хедонизмом и страхом; док са друге стране стасавају они који ни по коју цену неће одступити од Истине и Правде. Боже дај нам снаге и храбрости да останемо у Истини и Мудрости, да уочимо вешто камуфлиране замке, које муте јасну линију између добра и пропасти и да препознавши те разлике, храбро одаберемо праву страну; јер погрешан корак води у црну погибељ. ЖИВЕЛА СЛОБОДНА СРБИЈА!!!

    На једну страну они- психопате, издајници, Цеца, пинк, информер, звезда и делије, а на другу сви ми искрене патриоте

  2. Sportski pozdrav iz Evrope

  3. Mi smo odlicno prošli, uvaljali Radonju za dobre pare a na njegovo mesto doveli Marina koji je kompletniji igrač sa iskustvom. Pa se pojačali u napadu sa Boake, i onaj treći ne znam koje, ja sam ipak više za košarku i to.

  4. Cigani kad imaju masti i dupe mazu

  5. Bolje da su produzili ugovore sa onima kojima isticu da ne idu za dzabe na kraju godine.

    Terza reko ide samo radonjic ali mi nekako deluje da na ce otici jos neko, nerealno mi da daju 4 miliona za ove igrace plus kafu da bi sedeli na klupi. A sad ako zakucas na klupu bena ili krsticica sjebaces ih totalno. I ebisilijo je tu...

    Trebao je nam je jedan tipa marina jer smo tu bili najtanji, ricmond mi deluje kao bacanje para jer je pozajmica a vrv se necemo nesto nadavati golova a causic ce vrv sedeti na klupi do zime dok ne ode krsticic za 7-8 miliona do tada ce i u repstaciji debitovati

  6. bila je spika da boace dolazi na pozajmicu,ali na kraju je potpisao ugovor.kazu 3 godine,a na transfermarketu kazu da ima i opcija da ode posle prve.ako mislis na krsticica,on je igrao za reprezentaciju.miha ga forsirao.kao i sve koji su igrali u italiji.ljaljic se ne racuna.

  7. Eh kako vam zavidim. Doduse ne zavidim, sve je to ciklus civota i smrti. Kad je tadici mahao crno belim salom mi osvajali 30 titula za redom u 5 sportova osecao sam se mocno. Sad dosao covek sa ustima i vi sad malo se osecate mocno. Ko zna za 5 god mozda neko treci bude mocan

  8. Mislio sam da je pozajmica kako su pricali, ako je transfer onda top i treba da ga dovedu. On je spic koji nam se bas uklapa u koncept koji miloje fura. Jos kad bi ga naterali da 6 meseci individualno radi na zavrsnici bio bi vijeri

  9. Што се тиче шпица, Ричмонд Боаћи се доказао головима у нашем дресу и приликом повратка га чека уговор на две и по године, уз могућност да се верност продужи на још годину дана.

    Момци, добро дошли у Црвену звезду!

    Evo šta kaže Zvezdin sajt.

  10. Top, opet cemo ga zavaljati za 5+ miliona

  11. Jes, ipak smo kupili Boaćeta. Nego Pseto, produžavamo ugovore sa svima jbt. Terza mađija.

    http://redstarbelgrade.rs/gardisti-produzavaju-ugovor-sa-zvezdom/

  12. To je to. Mislim vujadina svakako vrv niko nece hteti tj niko bitan ali stojkovic moze lagano u premijer ligu.

  13. Stojkovic komotno moze za 6+

  14. Jebote koliko dobre transfere pravimo prosle i ove sezone, nerealno

  15. Do kraja sezone dug se anulira lagano

  16. Pa dug je anuliran jbg, 40 miliona prihoda je bilo u zadnja dva meseca

  17. Anuliran kurac kad trose na transfere i igrace. Kapiram da su otplatili tek 10 milki

  18. Ali od evrope sad kad zaradimo, realno do kraja sezone anuliran. I jos vise transfera kao Boaci. Prodas ga za 5.5 otkupis ga nazad za 1.5. Profit 4 milki za pogodine lagano

  19. Ne bi me cudilo da ku je Terza rekao da of kine nema nista i da se ne cima previse, nego da se vrati za pogodine

  20. Ako mu ne racunas platu, da

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.