FK Crvena Zvezda

  1. Platu u zvezdi mislis? Ne znam kolika je?

  2. 600 hiljada godisnje

  3. 420 iljada jr, opet profit 3.5 jako mudo

  4. I sad cemo ebropi da ga zavaljamo 7-8 i to je to

  5. Ne znam sada, bila mu je 600 u prvom mandatu

  6. Ma boli te tuki,opet je zarada. Mnogo mngo dobro poslovanje, znavi dize mi se kad pogledam prethodnu i ovu sezonu

  7. Brate tim(midlim na igrace) ove i prethidne sezone ginu na terenu. Samo 2-3 igraca su kurac ali ok

  8. Predzanji Dekyaod ispravio kosu jeli haha

  9. Tvorzicev intervju za kurir

    Kada će 18 miliona iz UEFA leći na račun Crvene zvezde i koliko vam znače?
     
    - Novac dolazi 15. septembra. Imamo mi neke prioritete. Prvi je da se osvoji titula u Srbiji, a drugi je vraćanje duga. Jedan deo novca biće iskorišćen za vraćanje dugova. Treći prioritet je infrastruktura, posebno omladinska škola. Planiramo da otkupimo kućice pored terena i tu izgradimo internat. Da isplatimo tih šest porodica i krenemo sa gradnjom. To je nešto što mene muči jer mi je želja da omladinska škola bude na visokom nivou. Imaćemo tamo pored terena, svlačionica i kancelarija - medicinski blok, teretanu, zimsku salu, sobe, restorane i učionice. Pričao sam sa ministrom prosvete Šarčevićem da mi napravi plan da školujemo našu decu. Da li da samo školujemo decu ili u saradnji sa nekom gimnazijom napravimo istureno odeljenje. Pomoću budžeta Republike Srbije planiramo sve to da uradimo. Predsednik Vučić rekao je da će država pomoći oko sportskih infrastruktura. Mi planiramo da od tog novca sredimo zapadnu tribinu. Predstoji nam mnogo posla

    Osećate li se usamljeno i pored plasmana u Ligu šampiona?
     
    - Nismo usamljeni! Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Stvarno mislim tako! Osećam ogromnu pozitivnu energiju oko sebe, u narodu, ovde na stadionu. Stvarno imamo ogromnu podršku. Te čestitke za koje ste me pitali niti očekujemo, niti bi nam išta značile. Znamo da bi bile lažne i kurtoazne

    Jeste li se čuli sa predsednikom Vučićem posle utakmice u Salcburgu?
     
    - Predsednik je veliki navijač Zvezde! Zvao me je posle utakmice. Čuli smo se i posle žreba. Ovo i njemu mnogo znači. On deli emociju i sudbinu svakog građanina Srbije, a 70 odsto naroda navija za Zvezdu. Njemu to znači jer smo usrećili narod. I predsednik Vučić je čovek od krvi i mesa. Naravno da je i njemu drago, jer je ovo deo i njegovog uspeha. On me je doveo u Crvenu zvezdu. Ja sam bio njegov izbor

     
    Koliko vam znači njegova podrška?
     
    - Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem. Kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika. Već se tada osećalo da se razvijamo kao klub, a mnogima je to smetalo. Tada mi je rekao da moram sve to da prevaziđem. Da je ovo Srbija i da se uspeh ne prašta. Tada me je prelomio. Posle toga sam otišao u Atinu, dogovorio se sa Milojevićem, zatim sa Mrkelom i krenula je naša priča

    Kako odgovarate na optužbe da je Crvena zvezda državni projekat?
     
    - To su komentari ljudi koji ne žele dobro Crvenoj zvezdi i Aleksandru Vučiću! Imamo podršku države jer imamo četiri miliona evra od "Gasproma". Ali, to je strana kompanija, mi novac dobijamo iz Sankt Peterburga, iz inostranstva, a ne od srpskih poreskih obveznika. Opet, svesni smo da tog ugovora ne bi bilo da nije državnog rukovodstva. I imamo ugovor sa "Telekomom" od 1,2 miliona evra. I to je to! To je jedini novac koji dolazi iz javnog preduzeća Srbije. "Telekom" tu ima svoj benefit jer koristi brend Crvena zvezda. Mi ostali novac pravimo sami, dobijamo ga iz inostranstva. Prošle godine smo u budžet Republike Srbije platili pet miliona evra! Novac trošimo krajnje transparentno. Nemamo sivu zonu. A podsećam na izjavu naše premijerke da 30 odsto srpske privrede funkcioniše u sivoj zoni. S ponosom mogu da kažem da Crvena zvezda u sivoj zoni posluje sa nulom! Funkcionišemo preko računa, plaćamo poreze, sav novac dobijamo iz inostranstva. Po ovome ne vidim da smo državni projekat

  10. ako neko nije skapirao, upravo je stavio apsolutni znak jednakosti izmedju zvezde i vucica, koliko je to dobro sad, moze da bude uzas jednog dana to ne vidi samo glup covek

  11. i da, zaboravih najvazniji deo intervju

    Kako vidite aktuelnu situaciju u Srbiju? Najavljeno je da predsednik 9. septembra ide na Kosovo.

    Jedno je kad se priča sa emocijama šta bismo želeli, a drugo šta je životna realnost.

    zvezda i delije su za nezavisnost Kosova, pu!

  12. Brt ja se i dalje nadam da ti samo troluješ sa ovim prozivkama i opsesijom sa Zvezdom ali ovoliki trud za trolovanje je žešće zabrinjavajući. Ono... Živi život malo jebo ga ti.

  13. hahha,samo se nadaj... obelezeni ste izdajnici, koje prozivke jebene preneo reci vaseg direktora

  14. Nemam pojma čime sam to obeležen, iskreno da ti kažem nisam ni čitao intervju, a i neću jer mi puca kurac. Ne vidim ni neki razlog zašto tebi bride jajca šta je Terzić izjavio, pa da u ponoć čitaš na netu i da kačiš posle na Vukajliju da bi prozivao nas jadne napredne i glupe navijače Zvezde. Evo ja ni nemam pojma ni ko je vama predsednik, važno je samo da vas iskaramo u derbiju. Sportski pozdrav i laku noć. :)

  15. ajde ne jedi govna krezavi, hahaha Kosovo za Dzenkinsa

  16. Solidno Dzoni ovde servirao valijum bombiju...a Terza je smrda i ex-kriminalac koji hoće da opere svoju tužnu prošlost pa se šupka ovom drugom koji opet hoće da opere svoju tužnu prošlost. Eeee al ti džipovi sa odranim bosnjačkim glavama teško će se sprati jbg

    Al kako god, usralo ih obojicu pa ima kakvog-talvog sportskog rezultata da se zvezdana krezuba masa obraduje. A vi grobari ćete samo ostati tužni i krezavi, sori.

    Uljudan ostatak noći želim, svakako.

  17. non stop pricas nepovezano Profe, sve gluposti prosipas jbg

  18. Al se provaljujete solidno,

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.