FK Crvena Zvezda

  1. osim naravno paušalnih ocena o nečijem debilizmu u nedostatku argumenata naravno

  2. jer kad bolje pogledaš jebeš mu mater, nema ničeg prirodnijeg da čovek koji pogazi zakletvu datu na jevanđelju bude navijač zvezde, mislim to govori o nekim ljudskim vrednostima, zato još jednom apelujem na prave cigane kojih znam da je većina da odbace ovu prevaru i laž

  3. Fol najveći borac za istinu, a ovamo se poziva na crkvu. Najgori kmetovski mentalitet.

    Bombas
    Rekli mi da je to tako i ako pitam nešto goreću u paklu. Što da mislim svojom glavom kad ima drugih da to rade za mene.

  4. komentari naprednih botova se ne računaju, ne bole njih moji komentari zvog zvezde nego pičouste nakaze, oni bi žrtvovali sve zbog njega, vidimo da im ne odgovara ni crkva

  5. troluje bombas sasvim fino :)

  6. Fol najveći borac za istinu, a ovamo se poziva na crkvu. Najgori kmetovski mentalitet.

    evo uostalom, da ne bude da lažem, polako prave otklon od svega

  7. I ja se nadam brt da troluje. Mada nije to to kao npr Granjka. Ovo je skroz usiljeno, bez ideje.

  8. jer davno sam pričao, a malo njih mi je poveovalo iako sad shvataju da je istina:

    Ljudi koji postanu neki kurac (za svoje lične standarde, bilo portir, čobanin ili direktor nečega), a da to nisu zaslužili ničim drugim sem političke pripadnosti i blamiranja po komšiluku, takvi će praviti otklon od svega ako je potrebno, od porodice, vere, društva u celini i imaće podsvesnu želju da sve nestane jer ih sve podseća na to kakvi su ustvari bednici. To je davno objašnjeno u psihologiji. Zato delije, pamet u glavu, terajte ova govna poput Džonimira i vučića u kurac pa da se opet sabiramo kao 99-te na Kosovu, nemamo drugu državu. Ako nasednete na priču, deca će vam pišati na grobove kad dođu iz Australije jednom godišnje. Nemojte vi da budete ta obeležena generacija i ekipa.

  9. Jel ukusan Pahomijev kurac, kmetino zubata? Hahaha

  10. Veliki pozdrav za bombasa koji drzi forum zivim nmg da citam ovo sve al vidim da solidno pisa kad moraju da mu odgovaraju sa prozivanjem crkve kakav nelol jebeni mrs na vajs govna.

  11. Ne bas, treba biti iskren do kraja. Dzonimir je decko musliman, sad mi je mod javio po ip adresi tako da se on ne racuna.

  12. Bombi, ako trolujes onda je ok.

  13. Ljudi koji postanu neki kurac (za svoje lične standarde, bilo portir, čobanin ili direktor nečega), a da to nisu zaslužili ničim drugim sem političke pripadnosti i blamiranja po komšiluku, takvi će praviti otklon od svega ako je potrebno, od porodice, vere, društva u celini i imaće podsvesnu želju da sve nestane jer ih sve podseća na to kakvi su ustvari bednici. To je davno objašnjeno u psihologiji.

    Ne znam da li troluje ali ovo je istina žestoka.

  14. zanimljivo je da delije nikako da viknu Kosovo je Srbija sto je ustvari glavni poklic patriota na stadionima, sta ustvari znaci nema podele, pokloni ga celog pretpostavljam... procitani, ofirani

  15. Hahahahah bombili naš

  16. Ajde paore putuj polako. Ovaj sajt je prevazišao takve bezlične osobe kao što si ti.

  17. hhahahaha jebotelebac, svako ko misli da ovo moze normalno i lepo da se zavrsi po cigane nema pojma o zivotu i svemiru

  18. Nema podele, nema podele, ceo Kosmet, ceo Kosmet deo Srbije. Eto, tako ide tekst cisto da znas.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.