FK Crvena Zvezda

  1. Ali ste veliki borci za Kosovo? Je l' da? Upravo si se popisao po jednom od najvecih heroja moderne Srpske istorije recenicom "on je bosanac" i time jasno stavio do znanja da te poprilicno boli kurac za Srbiju i Srpstvo, vec je bitno da se vrati Tadic kako bi se ti mozda vratio u neku drzavnu firmu i nastavio da sisas drzavnu sisu koju sad ne mozes jer se mnogo njih nakotilo pre tebe u ovom brlog od drzave, a da pritom podrzava Vucica pa si ti sad ozlojedjen i uvredjen jer su te zamenili oni koji su isti kao ti, ali se predstavljaju drugacije.

  2. Kad ste zadnji put pevali protiv Vucica bilo sta?

  3. Mladic je zlocinac jbg kao i 90% "generala" 90tih

  4. Boli me kurac za Bosnu, nesto si pomesao... za Srbiju me boli, kao i sve grobare koji pevaju Kosovu za razliku od nekih

  5. I ako svaka vlast trpa svoje kadrove, zasto i dalje navijas za taj klub, a smeta ti vlast? Reci, necu da navijam za klub u kome Vucic ima svoje ljude dok god su oni tu i to je to. A nemoj da se kurcis kao neki patriota, a navijas za Partizan koji je prepun SNS-a, molim te.

  6. Zadnji put sad na gostovanju protiv Macve istok pevao, ne znam protiv Besiktasa i Backe nisam bio.

  7. U svakom slucaju veci zlocinac od npr ante gotovine, ovaj je branio svoju zemlju budimo realni

  8. Pa mi smo ti koji smo kaznjeni ove godine i zbog Mladica, i zbog Kosova...ne vi...Doduse, vi svakako igrate pred skoro praznim tribinama, ali je poenta da su nama zatvorili stadion jer smo pevali Kosovu i Mladicu, ne vama..

  9. Ja sam cigan i za podelu Kosova sam.

  10. Haha cuj identifikuje klub sa upravom, pricamo o navijacimw prijatelju dragi

  11. Sta se pevalo svega ti i gde to moze da se cuje?

  12. niste kaznjeni zbog Kosova sigurno, hahaha daj dokaz prijatelju

  13. Pa ti odbijas da shvatis neke stvari, ne ja...Ova rasprava, debata, dijalog zovi ga kako hoces, je pocela jer ti nisi hteo da cujes ono sto su svi zivi mogli da cuju i pricas price kako Delije ne smeju da pevaju o Kosovu...O jebem te zivote...

  14. Sta se natezes sa planktonom lik je glupko kojem se mladic isvrsavao po sveci

  15. gde moze da se cuje, ja vodio jebeno pevanje na istoku, sta sad treba da ronjam po youtubu i postavljam neko nerazumljivo mumlanje kao dokaz hahaha

  16. Delije ne da ne smeju, nego ne zele da pevaju o Kosovu jer podrzavaju gazdu izdajnika, tacka

  17. Vidis na koju kartu igra plankton, uzme smrdljivog mladica zlocinca i kao jeste li ga podrzali to je kao odraz srpstva.

  18. Hahah pevanje pesama o Kosovu jebenom, dal postoji beznačajnija stvar koju možeš raditi zarad odbrane istog

  19. Verujem da ima 15 godina i ti se rasravljas sa njim

  20. Pevali su. Samo ti ne zelis da cujes.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.