FK Crvena Zvezda

  1. Nemojnda te ohrabre reci boxorove, zakopavas se sve dublje i dublje, kakav Dule Vujosevic izdajnik jebeno, hahah

  2. nije potpisao Brisel i zato je smenjen uz podrsku delija, tacka

  3. On je Crnogorac valjda

  4. Bas me zanima to za Duloa sta je mucenik iskonstruisao

  5. Mene janpi i rasni nisu moglinda izbace iz takta kad sam bio posterdzija fazon gde jedem muda
    Onaj dan si bio dobar kad su Pahomija morali da upotrebe protiv tebe e sad si ti oni sa ovim za Mladica
    Ne obracajte paznju na mene ja samo rezimiram

  6. I sta ti znaci ovo za Mladica da je bosanac?

  7. Nije Vujosevic izdajnik samo smatra da su Srbi i Srbija krivi za rat u Bosni. Ma da, to je pickin dim.

  8. Pa Bosanac, sta znaci hahaha

    Znate sta je zanimljivo i apsolutno zakljucava diskusiju - cinjenica da apsolutno nijedan od branioca neodbranjivog nije pokusao da barem demantuje moje tvrdnje, sto je i logicno jer su istinite. Pojedinacno batrganje se svelo samo na to da se pokaze kako smo eto isti. Ako to nije dokaz, knda jbg.

  9. Sta da ti opovrgnem, svega ti? Ti vrtis jednu istu pricu u krug i to je to. Delije-Naprednjaci i to je to. Mi smo rusili Tadica, mi smo doveli Vucica, mi se lizemo sa Vucicem, bla bla bla bla...A ono sto te covek konkretno pita za to nemas odgovor?

  10. Ratko Mladic je SRPSKI HEROJ!!! Ili mozda za tebe nije, sta znam...

  11. Dakle da ponovim, niko nista ni ne pokusava da demantuje, priznali ste da pristajete na izdaju, a olaksanje jedino vam je ako iskopate neke poludokaze za dvoje- troje mucenika koji nisu nikakav dokaz nego izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

    Sto se tice Duloa, majstore, procitaj integralni intervju, a ne navode informera. Kao sto se Dzonimir odao da je musliman iz sandzaka recima da neko pusi Pahomiju (glavna sintagma na sandzak press), tako se i napredni otkriju frazama ludilo mozga, da li me pratite, Dule izdajnik i sl.

  12. nacista i jevrej

    Jevreji imaju nacista ihahaaa

  13. od pocetka jebenog niko nije rekao Vucic nije izdajnik i delije nisu za njega sto je primarna tema. Sve ostalo je sekundarno, Mislim da je zakljucak postignut.

  14. Puna su ti usta informera, kao da te placaju da ih reklamiras, jbte. Eno ti na yt snimak neke bosanske televizije, novina ili sta su vec gde jasno citiraju izjavu "generala".

  15. pa jeste ledeni, imaju kao sto ima nekoliko onih koji sebe nazivaju grobarima naprednjaka, a kakvi su ovo grobari takvi su to jevreji

  16. Ko je musliman ja sam

  17. samo ti procitaj Plankton integralni intervju iz Dana, oa onda pricaj i molim te da demantujes da je Vucic izdajnik, a da Zvezda i delije nisu sportsko krilo izdajnika nalrednih

  18. Gde sam ja tacno rekao da Vucic nije izdajnik, jedna od gorih stvari koja je mogla da pogodi ovu zemlju je upravo ovo sto on radi? Ali ne razumem kakve to veze ima sa Zvezdom i Delijama? Reci mi, molim te.. Sta ne skandira se Vucicu pederu (nisam cuo ni vas, koliko god da vas ima, u poslednje vreme da mu ista skandirate, sve sportske sekcije su vam pune njegovih kadrova i ti i dalje pricas kako je Partizan opozicija? Kome i kojoj vlasti, druze, ste vi ikad bili opozicija? Sa svima redom ste surovali, ministri, zamenici i ostali mrsomudi(rec jos jednog grobara naprednjaka Ristovskog) su vam bili predsednici, podpredsednici i ostali funkcioneri i ti onda dodjes i kazes mi kako vas vlast cepa na tribini. Poceli ste sa cepanjem 2010, znaci u vreme Tadica. Ako Tadic nije bio izdajnik i vi niste protiv njega, zasto je uospte imao interes da vas cepa? Ili jednostavno ne zelis da prihvatis da ste golo govno od navijaca, da imate 545 vodja navijaca koji su dosli iz picke materine i svi bi da budu kriminalci i da imaju svoju grupu navijaca, a da ste jednostavno nemocni da se izborite s tim, nego svakakva govna prihvatate u svoje redove ne bi li nekako navukli bilo kakav broj navijaca da vas opet neko uzme za ozbiljno?

  19. kakvi smo da smo nismo izdajnici... kakve veze delije i zvezda imaju sa vucicem? sad si neozbiljan, a ja neozbiljne bas i ne uzimam za ozbiljno

  20. ne radi se o kadrovima, svaka vlast trpa svoje kadrove u drzavne klubove... radi se o navijacima, javnosti i ostalom... ako zeles da demantujes da ogromna vecina grobara pljuje ovu vlast, a da je ogromna vecina delija podrzava onda molim te batali raspravu, vec sam rekao da mozes da verujes u sta god zelis

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.