Prijava

Pa i ako izvucemo bod poslednja sa napolijem tamo je za trece mesto

Kako david kaze tako ce biti

Па добро за треће ал сумњам да губимо баш све

С
Р
Б
И
Смо ми ееееееекк

Sad stigoh kuci, neki pajseri se skucali lancano u brzoj traci

Nema se sta pricati o igri, sve ste vec rekli a i videli. Samo mi nije jasno kako nijedan duel u vazduhu nismo dobili a visi smo mnogo kao tim. Moraju se bogami dobro zagrejati da ne bude blamaze protiv liverpula i psg, doduse ne blamaze, boli nas kurac kako god da bude ali cisto da se ne brukamo sa iznad 0:3 na punom stadionu

Dogadjaj veceri mi je bio neki matori koji je dosao sa cerkom koja celu utakmicu drzi telefon i slika i kaze mi da se pomerim sa mog mesta jer je to njegovo mesto na karti hahahahahh. Samo ga uputih kulturno ka stepenicama

pa sedista su numerisana

Овај лик је ладно исти онај Авериџ Србенда само с косом.
http://zurnal.rs/public/uploads/article/delija(1).gif

Profe šta ti gledaš jebeno, Rodić jedna od najvotivnijih i najborbenijih njušku. Meni on i Stojković srce tima, neko Kosovo fazon

јел жив бомбаш зна ли се шта

Priča se da se povukao u podzemlje i da piše jednu podužu skriptu sa Slawkom. Sve što zvanično imamo je ovaj kratak snimak sa skrivene kamere koju smo uspeli da infiltriramo u njegov bunker:

https://youtu.be/Y1a2wcpMQp8

Lijepo je biti zvezdaš ovoga jutra.

Чега се паметан стиди...

Će pomru li glodari od muku, ili šta? :)

Posle posla sinoć čekam bus, masa kolega glodari, svi prekisele glavice xd

Treba da pomru jer su kancerogeni mnogo

Mnogo, pazi, cura jedna sluša (gleda?) prenos na telefonu dok čekamo bus, devojka ima 20 godina ide na utakmice u BG itd. zagrižena, nebitno njena stvar, i počinje da plače od sreće kad se završi tekma (msm i meni je to smešno, al ajd) i u tom trenutku tipa 10 likova kreće kiseljenje ono najgorre pasivno agresivno, kao "ajde bre vi cigani šta se primate"
Ali baš, baš je to to "kisela glavica" što kaže Ol, nisam do sinoć u potpunosti shvatao taj izraz, baš onako kiselost u vazduhu prijatne septembarske večeri se osećala :D

navijao sam za zvezdu samo da joj donosim maler, prizeljkivao sam nekih 3 0 za napoli ali jbga, kontam da mi je to kao grobaru pravo da radim i jeste, svi su grobari bili kiseli sinoc

Haha mnogo bih voleo da bombi postuje ovde sad nakon ekstenzije

navijao sam za zvezdu samo da joj donosim maler

Mojne sad da se izvlačiš, kiki, priznaj lepo da si prešao na Stranu Sile, prođi kroz zvezdašku inicijaciju (3 dana na soli i navijackim pesmama) i uživaj u uspesima SD Zvezdana.