Prijava

Е да од ове сезоне Човке и Кешељ брат у ростеру КК-a.

Neka ih, sluze svrsi..Pritom Keselj je saradjivao sa Tomicem vec, mislim da moze da se izvadi jos malo cega god iz njega..

a sta je ovo na zapadui stvarno nije najjasnije, pise brod neki simbol beograda, meni lici na bananu kao il kora banane

Bombaš je na vreme napustio sajt, na ovo ne bi imao odgovor..

Promukao sam u pm, jako mi je stresno bilo ovo, od čekanja 1.5h da uđemo jer su retardirano namestili rampu za ulaz (sektor 4), preko seljačina, do stegnute Zvezdine igre i onog šuta Boaćija pravo u golmana...Rodić majmun, Marin korektan, Pavkov dobio sve vazd.duele. čestitke svim delijama na srecno osvojenom bodu :*

rodic preko tv delovao odlicno

Родић се усрао на почетку, није могао лопту да избије цело прво полувреме. Тек кад је спасио гол, мало се опустио и био после сасвим добар. Него мени је Јованчић баш пријатно изненађење. Одиграо к'о матор.

Jovanča deluje bolje od Jovičića, Rodić prirodno glup lik. Ben odigro škk, Borjan igrac tekme.

Rodić spasio gol, a pre i posle toga kerov kurac bio. Odbrana za poštovanje. Borjan ima muda do zemlje iako je debilko koji za malo da usere sve što je uradio. Vezni red tanko odigrao, napad ništa. Više pokazao jebeni Pavkov za 10-15 minuta od jebenog Boćka. Šutnuo jednu crnja i odma se valja kao da ga metak pokosio.

Milojevića na čelo države pa da jebemo mamu nato paktu za devedeset devetu.

Je l ste svesni da je Borjan skuplji 3 miliona zbog ovih 90 min

Sabili su nas nema šta, naši na maove se povezivali retko jbg
Dobra odbrana, uigrano
Snage nam fali kurac Napoli ko osice malene ne staju Marselo treba da bi čuvao krila
Napolija se baš nisam plašio, ne igram Zvezdu da jesam keciks ili cist bih igrao al sad se Psža i Liv plašim, trepere mi mudašca malo kad pomislim

слабо је ово

David se javi u 7 godina i kaze vise nego vi u 16 recenica

Ma jebem i tebe i davida i karla ancelotija sto se buni tamo na kraju na kurac ga nabijem bas da ga nabijem

Jbg ja sam se napalio iskreno, ceo dan me pucao neki dobar osećaj. Mislio sam da možemo i da bijemo Žabare ali očigledno su išli na ono naše "odbrana da pogine za 0-0, a napad ako usere nešto vrh".

Videlo se da je razlika u klasi ogromna ali realno nisu oni bili toliko dobri koliko su naši bili zatvoreni. Jebeš ga, sve se vidi po broju pasova. Malo samo da su pustili muda i mogla je da bude dosta bolja utakmica.

Sad se opustimo jebemo parisenzermena tamo 1:2 i ajmo cigani

Ali da budemo realni poslednja sa napolijem tamo za trece mesto u grupi, napoli gubi sledece 4 utakmice kao i mi

сумњам да ми губимо баш следеће 4 срби смо ми могуће да ћемо извући 1 бод ХД