Prijava

Piiiiišii, samo pišiiiiii...

Jeste, evo grobare bas boli kurac da ocekuju bilo sta vezano za tu kriminalnu druzinu iz rupe. Sta je trebalo da se obavi, obavljeno je izuzetno profesionalno i istinito. Samo cekamo sledecu namestaljku ili kradju u domacem prvenstvu, ode pismo za Uefu odma hahahahahahaha.

:Бомби пише писмо Чеферину, а рука му дрхти... Лололо

Одавно нисам видео некога са поверењем у институционалну правду, хахахх.. није скоро бомбаш поливан, изгледа.

Доживеће онлајн патњу каквој се није надао.

Roman Molina, francuski spisatelj i dobar poznavalac fudbalske mafije sledećeg meseca objavljuje knjigu o sprezi kriminala i fudbala, mafijašima, gangsterima ostalom u fudbalu, a svoj deo knjige će imati Doktor Terzić. Molina je izuzetno obavešten i dobro poznaje stanje u srpskom fudbalu, radi takođe za CNN na ovakvim temama i slično... Kao najavu za knjigu, objavio je veoma gledan klip na youtube pre nekoliko dana o Terziću, pa ko zna francuski...
https://www.youtube.com/watch?v=6pgUhghcQO0

https://i.postimg.cc/L63yPNNg/Untitled.jpg

аџаџџаџааџааџ ај бежи

Повратићу, јеботе. Ово је могао да напише само Драган Ј. Вучићевић

убијајјјј радовцееее

дегенек убија са кросовима

primaju li 7+ negde anonimno, d ne zaglavim robiju

ako nemas milion da ulozis ok si

mislio sam sto evra, ali stra me istrage

znam da se zajebavas, al fina sirotinjska spika ispade :)

како то мислиш бомбаш нема милион да уложи

примају, бимбашо, не секирај се за истрагу, терза већ сручио паре које је добио од оне опкладе са псж-ом, у сокеру 7.5 квота, код азијата кажу дају до 10 на црном тржишту

nemam milion odakle mi, imam sto evra

eno degenek sere kako igraju srcem a ne zbog para.sto je mozda i istina jer ce oprostiti terzi 70 posto kinte na kraju sezone.
oni zli igraju za pare,a ovi dobri samo iz ljubavi igraju.
generalno napaljanicki debilni naslovi.i baster daglas je nokautirao tajsona,igramo srcem,liverpul u panici,sedmi igrac im je povredjen,ko ce na zvezdu...ako popuse 3:0,vucic da im docek organizuje da mu se zahvaljuju na uspehu.
kada ih nakantaju,onda je ali ipak smo/su u ligi sampiona posle milion godina hehehe