Prijava

ja bukvalno nikad nikog nisam prozivao za fizicki izgled nit me uopste zanima kako ko izgleda

osim par puta sto sam se smejao korneliju jer je paralizovan

tako da opet lazes i stvaras neke price sam u svojoj glavi

da li si siguran?

Petar Pan Pezo$
a stvarno ima taj deo ispod nosa, izmedju nosa i gornje usne oko 16cm velik, kao da ima treci obraz tu u tom delu

hahahah ovaj covek je bolesni psihopata xD

bar nisam lazov i pickica koji kuca uvrede za svakog, a krije se iza tastature jer je ruzan i zivi sa mamom
hahahaha

Opet pitam gde sam to ja prozivao Zapatu ili napisao nešto uvredljivo?
Pa jesam vas ja terao da kačite slike ovde?

rekao si da ti se ne svidja njegov fizicki izgled, pa sta ce da radi kao da je odgovoran za svoj fizicki izgled, kapiras koliko je to pisanije tinejdzerke od 14 godina zenskog pola?

ima pezos na forumu na temi, izguglaj ih. fotografije/slike vukajlijasa se zove.

nema, boji se jer je ruzan, nikad nije stavio svoju sliku

mislim jebe se meni sto je ruzan i ja sam, ali kao imas komentare na druge

Aj daj gde sam to napisao?

Daj bre prozivke na racun izgleda u ovim godinama: greh je i da to radis isti kao i da se nadjes uvredjenim kad te neko zeza

Lično bih voleo da sam 30% ruzniji (ako to može numerički da se izrazi) a da imam harizme više nego što sad imam. Ja sam tunjav dosta u komunikaciji

Zap, nadam se da nisam povredio tvoja osećanja. :(

Zasto bombas srcano brani zapatu sta mislite

Zato što smo ista osoba a ako nije to onda smo ljubavnici ili mi je stric

Ono sto imam da izjavim o slici zapate:
Vidi se da brise maramicom iz fraka znoj na brkovima kada izadje sa treninga klizanja a braca mu karaju devojku dok on viri kroz kljucaonicu i tacno se vidi da mu je tata odredjivao koju kosulju da obuce na maturskoj veceri. Ovo zadnje sam sto posto siguran a ovo 90 posto. Meni je dosta kurac veci od njegovog.

Ja prvo i prvo uopšte nemam kurac, nego jedan malecni uređaj koji izlučuje mokraću da ne bih umro

zapata je lik sto je bio na tarzaniji, bio prisutan dok se osnivao dnevnjak, i umesto da to iskoristi za svoje interese njega odjebali i jedni i drugi i sad smrdi ovde

Ja ne znam kako uopšte neko može da se pogleda ujutru u ogledalo i da kaže sebi ja sam navijač zvezde koju drži vučić... jel imate vi mozga uopšte u glavi kako misleća osoba tako nešto sebi može da dozvoli, pogledajte ovu sramotu svaki dan šta rade od države i naroda