Prijava

ne da se ne distanciraju nego svojevoljno mažu usrani anus maslinovim uljem kako bi bolesnikov mini kurčić lakše skliznuo, još se ponose time

Ok, zvezdaš.

mani se ne govori mu to, dobice slog

Pa jes, u godinama čovek. Malo što ga veštački kuk i proširene vene jebavaju.

https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1209825297337667585

cenim ovde na snimku oko 98% navijača zvezde i 2% ne interesuje sport

Bombi trinkijeri je upravo izjavio: "sreca vama (srbiji) sto imate predsednika vucica, koji je veliki sportas"

Tako da nemoj i mi da se kurobecamo mnogo

Hahaha ovaj još kenja o Zvezdi

Inače, Zap izgledaš baš kako zamišljam autora Tarzanije/Dnevnjaka, a očekivao sam da ne izgledaš tako u ril lajfu. Plaky. :(

haha boli me kurac sta i koliko izjavljuju uprava, sportisti, treneri i svi ostali koji dignu par stotina hiljada evra godisnje, ja sam svojevremeno pred kamerama nahvalio diktatora jedne drzave boli me kurac digo sam im 100k dolara dal crkavaju gladni ili imaju problem sa demokratijom...

radi se o grobarima (avangarda) i musavcima (krezavi naprednjaci)

ahahahahaha

pa dajte vise nekog doktora

i u cemu se onda ti razlikujes od tih zvezdaskih musavaca koji hvale diktatora jer dobijaju pare za to, i ti isto to radis i dobijas stotine hiljada eura naravno

zamislite da imate nekog koga volite i onda njemu dijagnostifikuju bombasa.

Ne želim da zamišljam.

Dzonimire nisam razumeo jesi zadovoljan mojim izgledom ili ne, jako mi je bitno

Meni je fascinantno da vi i dalje postojite :)

i u cemu se onda ti razlikujes od tih zvezdaskih musavaca koji hvale diktatora jer dobijaju pare za to, i ti isto to radis i dobijas stotine hiljada eura naravno

u tome sto se ne radi o mom narodu i drzavi

Pa i nisam. Očekivao sam da ne izgledaš toliko kao autor na Tarzaniji.

Najjace je da za fizicki izgled ljude najcesce prozivaju ljudi koji svoj kriju kao zmija noge. Evo o Dzonimiru ne znamo nista osim da je Madjar i nosi naocare, a o Pezosu da ima problem sa besikom i voli da sece grancice nozevima. A nesto prozivaju. Ajde da vidimo te Apolone ako moze.

Gde sam ja to na bilo koji način prozvao Zapatu ili napisao nešto uvredljivo? Oću tebi slike da kačim boli me kurac.

pa kao nisi zadovoljan njegovim fizickim izgledom... njegova slikastoji na vukajliji, moja je stajala dok nisu pocele pretnje klanjem porodice i slicno... eto da vidi narod i tebe i Pezosa ako moze. Kapiram da je fer.