Prijava

Dusko Radovic djene djene al kad krenu retardirane gtr spike tipa Morisi i ostali pederi pa druze ne moze to

https://imgur.com/MYXiPi3

ali koliko simbolike na slici, jedino fotograf nije bio na mardelju, a tek broj 1 na dresu, omaklo se niko nema zvezdo sto imas ti

ne mislim na nesto specificno, evo recimo ti kad kazes Kapetan Dragan, mozes li recimo da ga dovedes u vezu sa Duskom Radovicem recimo?

pa ono, mogu, al realno si u pravu. to sto bas njih poredis se inace zove cherry picking na engleskom, nemam pojma na srpskom.

Cherry picking, suppressing evidence, or the fallacy of incomplete evidence is the act of pointing to individual cases or data that seem to confirm a particular position while ignoring a significant portion of related and similar cases or data that may contradict that position. It is a kind of fallacy of selective attention, the most common example of which is the confirmation bias.12 Cherry picking may be committed intentionally or unintentionally. This fallacy is a major problem in public debate.3

tj, tesla je garant bio grobar.

Hahah inace Kapetan Dragan je bio iz istog razloga u zatvoru ko terzic. Tako mozemo da poredimo i bilo koja dva normalna coveka ili doktora nauka koji navijaju za Zvezdu sa Tumbasom pokojnim i onim krezavim zarkovcem sto se dere de ti titula i onda da kazemo ee eto to ste vi grobari krezavi, a vidi zato koja elita za nas navija

Lepo poređenje, sve oslikava.
Tumbas i Kapetan Dragan.

koliko ste bolesni da vam smeta i mrtav... e vidiš, to je grobarština, ta činjenica da ne možete shvatiti kako jedan bolestan i retardiran čovek nekom može biti legenda. Nikad i nećete
https://informer.rs/dzet-set/vesti/524137/arkana-nasledio-samo-ime-mali-zeljko-pljunuti-deda-bogdan-ima-mocan-horoskop-ceka-svetla-buducnost

A što ti tako često čitaš informer.

Ja sam i Blic obrisao odavno, a za vas koji čitate kurir i informer nemam reči.

Ahahah al sad sam nesto shvatio, zreb u Nionu tipa, i ovi sto prenose: Zrebu prisustvuje i predsednik kluba crvena zvezda, zvezdan terzic, cekaj ovo je neka greska, proverite mi ovo, zvezdan mu je ime? Nije neki nadimak jer voli svoj klub, his name is actually zvezdan? Jel me opet drkaju ovi iz rezije pa da prave smesne klipove sa mnom? Predsednik zvezde je zvezdan?

citam malo o derbiju i odradjeno je sve kao da je polufinale lige sampiona,a ne cunga lunga kup za sirotinju.do poslednje kapi znoja,krvi, kao da je poslednji,jedan tim gubi sve...koje lozenje.uspeo terza da ubedi partizan da je eventualno osvajanje kupa sasvim dovoljno za njih.naravno,zvezda titule,a partizan kup.ponekad...mora nekad zvezda i duplu krunu.

Ja mislim da ce to polufinale kupa gledati ukupno 14 ljudi

bombas, ako zvijezda kojim slucajem uzme kup, jeri to onda znaci da je bojkot propao i da nam definitivno nema spasa?

Degenek, young monkey.

gotov je, pada do precednickih izbora 2022.

ma kakvi, u septembru ga puštaju niz vodu, proverena informacija čiji izvor ne bih da imenujem

bombas priznaj koliko si puta izdrkao danas

Kao Grobar, jedino sam u pobedu protiv cigana siguran zadnjih 12-ak godina. Javor, Radnik, Vosa... to su prepreke. Zvezda nikad

de bi nam kraj bio da smo imali postene grobare na celu drzave, bili bismo balkanska Ceska

Musavi jery grgocete spermu?

jel ovo sve deo vucicevog plana ili glitch u sistemu i partizan koji i pored svega toga kao feniks ustaje iz pepela bombas?