Prijava

Ne, jednostavno je Partizan bolji tim. To što gubi u prvenstvu nije čudno, svi gube osim jednog.

jery grgoćeš spermu?

jery imas kompleks manje vrednosti

mozda, mada ne znam kakve veze ima sa temom crvena zvezda :)

Bombi sprema vas Vule za izbore to moraš znati

F. K. Državno preduzeće

Inače čestitam ozb

pajsad sketch moj izmišljeni novi: zašto džvedžda gubi Kup stalno? ne voli musavac da se kupa

Suviše mlaka rasprava među navijačima jugoslovenskih isprdaka. Nadao sam se nečemu žešćem.

Kakva rasprava, svima je jasno šta se ovde dešava

Boxor jery grgoćeš spermu?

@Бохор
I to što kažeš. Razočaravajuće ipak.

Najbolje da ću da mrzim nekog i da se svađam sa njim jer navija za neki fudbalski klub, to je nimalo konstruktivno

Bombi brt, jel ti stvarno ne vidis dogovor da zvezda uzima titule u ligi, a partizan kup?

mada ima logike ovo šta pričaš, pod uslovom da te boli kurac za fudbal u toj nekoj meri da si ga doveo u vezu sa politikom:
grobar si, verovatno negde u tri pičke materine od Srbije daleko ili eventualno nisi, potpuno su ti razorili državu, vidiš sunovrat na svakom ćošku, ne jebu te ni najbliži više, konačno si skapirao da smo kurac od naroda i civilizacijska greška, oh vidi uzeli smo kup, idem da glasam Vučića

Bohora, na primer. Voli čovek Zvezdu, Zvezda mu je sve, i zašto bih se ponašao bahato prema nečemu što njemu predstavlja svetinju, zato što ne mislimo isto o dotičnom klubu, ne, to nećete čuti od Dr. Zorana Bombaševića

Bobe jel ima neki epitet u vezi tebe da nije samoproklamovan? sad si i doktor

Od vas ne očekujem priznanje, niti ga tražim niti mi je potrebno, a ti si među poslednjima na ovom svetu čija bi mi pohvala nešto u životu značila, jer znam od kakvog govneta ljudskog dolazi