Prijava

Logika ti je predškolskog uzrasta.

imas 40+ godina vreme je da prerastes ovu pricu

ovu pricu

Erisha

Nego... Siroti Bohor. Uvek najebe od onih koje najviše voli

Šta se dešava sa ovim klubom koji je sramota Srbije i srpskog naroda, koji nam kreira imidž kakav bi imali da nam predsednika države zarobi neko afričko pleme, skine golog, namaže govnima i tera prutom kroz centar sela, slika i šalje fotke CNN-u i svim svetskim medijima

CVECDA BREEEE SRBIJA BREEE AAAA

RASKID! NADA MACURA JE PONOVO SOLO: "Partner nije obraćao dovoljno pažnje na mene"

CRBIJA BREEE CVECDA BREEE AAAA MACURA! MACURA!

Kako zajebana imena i prezimena imaju ovi giblartarćani, da pomisliš da su neka zajebana benfika ili porto lol.

Dobra pička ova, uh

ISPLIVAO SNIMAK PRELJUBE! UHVAĆENA U AKCIJI sa ovim MUŠKARCEM - pršte poljupci! LAGALA JE ZA PREVARU?
Bivša zadrugarka ipak nije bila verna?

Recimo da dzvedza igra protiv ekipe koju sacinjavaju: Ramus Haradinaj, Bin Laden, Dzordz Bus, Stasa Zajovic, Stipe Mesic, Bajazit, Hitler i Berija ja bi navijao protiv dzvedzde, stvar estetike.

Lep detalj je što si izostavio Tuđmana XD

Pišanje u oči lol

pa specijalno da ne bi bilo provokacija, iako falsifikovanih i lažnih, ali dobro... neko ko ubedi sebe da je velikosrbin pod rukom sa krcunom, teško da može shvatiti realnost

ali bukvalno očekivano, svesno izostavim i Aliju da ne bi bilo previše očigledno... kako je pučinu lako čitati, bukv očekivane i projektovane reakcije

"Mnogo Albanaca navija za Crvenu zvezdu. Oni su odrasli na mitu o velikoj Jugoslaviji koja je u to vreme bila pojam za sve zemlje iz okruženja. Dok sam živeo u Tirani, pitali su me svaki dan za Lepu Brenu, Zdravka Čolića i Crvenu zvezdu. Tako su odgajani, zavoleli su to od malena i ne kriju svoje simpatije ni dan danas", rekao je Gvozdenović.

bivši fudbaler džvedžde Gvozdenović

ko sto ne treba kriviti partizan sto ti navijas za njega, tako nema smisla kriviti zvezdu zbog toga ko navija za zvezdu. plus sto ovo i nije nesto strasno.