Prijava

celte, sto se bijes sa vetrenjacama, pusti ga, vidis da mu je to izduvni ventil

Mirëmëngjes, vëllezër serbë

Ima li Tirana potreban kvalitet da se odupre agresivnoj igri "srpskog Bajerna", klubu koji možda ne polaže mnogo u fudbal, ali zato poprilično u potkupljivanje sudija i makar sačuva rezultat od 0:0, što bi doprinelo motivaciji albanskog kluba da u nastavku eliminiše kurvu Cvecdanu iz daljeg toka takmičenja? VIJA VIJA
youtube.com/watch?v=skpd7yb3HZU

Ima da grizu braća Šiptari večeras, Cvecdana konačno nailazi na otpor kurčenju nad rendom Surdulicama po Ping-pong ligi. Daće Bog pa da im presude večeras, ne znam da li bi me išta usrećilo više od pognutih glavica Vučićevih pulena u busu nazad za Beograd

Друг Вучић решио то са братом Рамом 1:2 и из икса у кец, живи били па видели, ко има сто евради вишка може фино да заради данас.

из кеца у двојку пардон хахах

ja uvek na zvezdu igram, sta god da bude win-win

retke su takve situacije u zivotu i na tome sam im zahvalan

tesko mi je da poverujem da su namestili.ne zato sto su nasi posteni,vec stub srbstva mora da pobedi tamo neka albance sa kojima se koljemo decenijama.a i njima nije prijatno da izgube od srba.bice hard kor utakmica.jos se igra samo jedna.

koliko im nije prijatno, videli smo na primeru Skenderbega koji je izbacen na 10 godina zbog namestanja i bolela ih je patka da se cimaju.... isto sa tiranom, za par miliona sipci daju dupe, takva im je narav, a i njihov predsednik ne bazira celu nacionalnu politiku na vrednostima dzvedzda-ceca-boro corbo

dakle, reseno, ne cimajte se

nova epzioda popularne serije "posteni srbi, svi drugi govna"

Ne kažem da je bombi u pravu ali def nije rekao da su srbi posteni, pogotovo ovde. Kako je namestanje utakmice pošteno?

aj ne seri bombas da su to navijaci partizana bili rekao bi branioci pravi nacionalisti itd

igro da Tirana daje gol 1.85 vredi pokusati

daju oni kurac, legli milioni, gledaj kako se smeskaju kad izadju

kupio tajo

kapiram da je bio 97 predsednik i da su cigani igrali protiv Kroacije, dao bi 470 miliona evra + Kopaonik

пошто је фудбалска тема.. гледам пре неки дан француско првенство, тамо има публике, чак и у Монаку где је то реткост и кад је све било дозвољено, фино попуњене трибине

U dvesta dinara da Albanci prolaze.