Prijava

Ibra ima jedinu sablju na glavi napred međ očima ha ha jebaće ga Degenek neugodni

Lik je jebeno u top formi haha jebem ti

slušaj ovo mora da se prođe sve vam jebem napredno neću ja da gledam intertoto dogodine... pičke jedne 10 godina smo sami šlepali raspade po evropi, možete i vi jedne godine

On voli zvezdu. Sad sam sve video.

pičke jedne 10 godina smo sami šlepali raspade po evropi, možete i vi jedne godine

A sta ste to uradili u Evropi za tih 10 godina? Usli jednom u LS i osvojili 0 bodova i par puta u LE gde ste prosli grupu jednom, one sezone kad i mi? Kapiram da bi nam koeficijent bio na nivou Malte da ste i vi ispadali u kvalifikacijama, ali:

1) drzave su svakako dobijale isti broj klubova u kvalifikacijama od 16. do 55. mesta (1 u LS i 3 u LE), jedino se razlikovalo od kog kola kreces

2) koeficijent se svakako brise nakon 5 godina za svaku godinu

Tako da, opusti se, niti ste nesto doprineli koeficijentu, niti ce Zvezda proci Milan, a i da prodje, Lalat dobija mesto, rekoh ti. A sledece godine svakako gledas intertoto kup jer se racuna koeficijent od prethodne sezone.

zvezda ako da go biće uspjeh.

Jel gavric na pozajmici u zvezdi ili nije bilo uopste transfera
Nesto sam malo gledao nis zvezda cini mi se da je samo poluvreme odigrao valjda ga onaj vukanovic zamenio sto zna od elemenata fudbala samo da trci jel on imao povredu ili sta
Decko je po mom misljenju isto sto je bio grujic pre 5 godina, cist talenat i buduce standardno krilo u reprezentaciji treba se pobrinuti za njega ali ko zna kako ce on zavrsiti i u cije ce ruke dopasti

јебеш ти то видиш ти да ми немамо одбрану прелазни рок доведено 5 нападача 0 одбрамбених милано ће да нам угура 8 голова у једној утакмици

Pa ne mozemo dobiti vece pojacanje od toga sto je ostao Degenek, majstor i tata mata zadnje linije. Sta bi ti, da dovedemo tijaga silvu? Nije losa zvezdina ekipa samo je milan prejak ali videcemo, liga je evrope desavaju se iznenadjenja

па да кажемо да су штопери ок дегене милуновић па и панков
а то што бекови играју као да су изашли из кукуруз лиге то ништа

Ja zadovoljan, ćeraćemo se još.

добра текма млого, штета за панкова глупи потези баш, али добро, у 93 минуту још слађе.

Hahahah e moj slepče

Dodji da sad pojedeš ova govna koja si izasrao glupane haha

ahhaha pa magare maloumno, pisem ovo dok je 1-1, samo da vidim koji ce retard da se izlozi i kaze ''e moj slepce'', pusiga bre

bice punjenje svakako ne brini se

Pisao ti moj kurac na 1:1 glupane

Ajde liži ova govna sad

Ha ha ha kako se palite samo bilo je 1:1
https://i.imgur.com/CfhU2rr.gifv