Prijava

Kanga radi lep posao najiskrenije, svako normalan to zna ali on je samo iznosilac lopte treba neko ko moze da igra malo ofanzivnije neko profila kao modric desno krilo bi isto moglo neko. Kanga je bog na 40 metara od naseg gola al vamo kad je blizu protivnickog gubi lopte i pravi crvene i generalno ove sezone ja ne znam da li je imao i jednu jedinu asistenciju preciznost mu je otisla u kurac. Ja bi dao 2 miliona za dobrog relativno mladjeg desnog beka dao bi sansu tom garaganu sto dolazi sad i probao bi da nadjem neko resenje na sredini crnac onaj moze defanzivni ali kanga bi se mogao zameniti. Desno krilo neko brzo bi bilo kec na desetku i to bi vec znacilo da osvajamo 2023 ligu evrope najverovatnije.

таман продамо живковића фалка бакајока и дионија мада фалко може и да остане

kanga, sanogo i dragović da ostanu, to je vrlo dobar kostur od tri koske za početak

опуштено сви остају нису ваљда ови пукли да продају главне играче пред најбитнију текму каће више да оду петровић и онај други прошле сезоне смо се хвалили како нам нуде 5 милки за њих сад не играју ни 20 минута

Jbt stankela najveci zvezdas od svih debila iz tima. Raduje se kad oni ne znaju. Papci.

Dobar potez Stankovica.

Možda ciganin i izadje nekad iz lasera, ali laser iz ciganina nikad neće.
Pronašli neke zalihe što se nisu prodale onomad '93-će, pa krenuli na nejač da se iživljavaju.

пијемо сузе гробара кмеееееееее

Kako je taj znao da poveže svaki negativan događaj sa džvedždom, to je bila umjetnost..

pa u pravu je gosn Pantic

idemo na Rendzers

edit

ocekivao sam barsu da bude spektakl ali barsa ide u Türkiye

ладно најлакши могући противник после њих брага рецимо
ово се мора проћи како знамо и умемо а како играмо биће белаја
ал добро можда им се дигне курац за полуф ЛЕ

Mislim da ce vas Rendzers natrpati ko uskrsnja jaja u korpu

Може се проћи против њих (они или Брага), укењао је жреб и нас и донекле и Партизан....

KRECE JEBANJE ZVEZDANE

Arena mrtva mamu im jebem, radio prenos na radio bg prvi program