Prijava

Drago mi zbog Terze, biće to lepa jahtica.

a realno smo imali vise srece nego nesrece zadnjih 5-6 godina

Тачно нема шта.
Хоћу да кажем да испадамо глат по мени једино ако извучемо шериф или тако неки тим једноставно гобеља рода итд у одбрани не могу да парирају никоме поготово не зенитовим бразилцима клаудињу малкому итд

Sreće više nego pameti, relativno laki protivnici, penal serija, ono protiv Salzburga, gol iz ofsajda protiv (ne mogu da se setim već koga). Džaba sve jbg uzmeš silne novce i opet imaš Gobelju u ekipi.

па против краснодара је лопта нпр ушла метар у гол нису им признали укењало нас само тако

Najbolji protivnik je dinamo zagreb u hrvatskoj ce zatvoriti stadion a aleksandar vucic ce dozvoliti pun kapacitet bez obzira na stanje jer je utakmica od drzavnog znacaja, dinamo ce se usrati kad zagrmi pesma i kad proleti par baklji
Jedino je bitno da ne ode po glavi sve drugo ce moci uz kaznu igranja bez publike u cetvrtini finala sto nama ne znaci nista jer tu ispadamo

Omikron ce pokoriti evropu na prolece svuda sem kod nas, uz publiku bice to druga dimenzija i ocekujem da padnu i najveci

хаха одлична прича јбт испада да ће стварно бити свуда закључани стадиони само код нас ће бити откључани јер имамо најјачег лидера у европи оп оп
а могао би и станковић да заврши нешто код мајмунчине чеферина да се подгреју куглице да узмемо неки шериф мериф или ренџерс :3

nemoj samo sa hrvatima oni kad je fudbal u pitanju dobiju bust jos ako je srb u pitanju svi dobiju dve desne

ал динамо нема појма немој се лажемо овој звезди не могу да парирају можда да им је олмо ту ал овако

kad bi culi da se igra sa zvezdom pola repke bi doslo bivse i sadasnje

Modrić rešio da se vrati u Dinamo...

Serif ostaje bez abolede ne moze tako oslabljen da trazi nesto protiv sampiona evrope koji dobija pored dragovica jos jednog rasnog defanzivca
Atalanta da zapadne bice lagan prolaz videli smo kako su odigrali protiv viljareala ne znaju da odgovore na visok presing klecaju
Govna mi oborila tiket za 4 soma
Jedino se pribojavam barselone mada nije ni ona bauk videli smo da ih je bajern ubio na pola gasa nema mesija i inijeste nije to vise taj tim

просинечки такођер

по мојој процени најслабији део тима су бекови причам у европи зајеби родићеве асистенције и голове у лиги, лига је очај наша,

а и шпиц нам је у курцу срећа стиже онај ОХИ у јануару

ja ne znam nikog da je da kazes bas dobar, sve je to po principu slucajnosti.

Dok je glavni mozak Kanga nema tu nekog fudbala.

Uzdamo se u Pavkova dace proradi jednom u tri sezone ili Ben da pretrci celi protivnicki tim.

или да ће катаи и иванић да претрчи цели противнички тим јбг такое какое

katai će kao neku magiju da uradi

zreo za klupu lik

Rodic moue da prodje ali ovaj gobeljic je pokazao rasnost sa igrom juce prava dzukela ali zvezdin ratnik ipak, nek ostane do penzije da bude rezerva i prenosi iskustvo na pulene
Ja sam primetio da ne samo on nego cela zvezda ove godine vise nego proslih igra odbranu bas na silu moze da ih zalama svaka malo brza budala i tu nema nikakvog odgovora osim povlacenja i slicnih poteza a najvise vole kad igrac primi loptu da se zalete kao bikovi jer dok ovaj primi loptu nema vremena da krene ka golu i tu ga vataju na foru uglavnom bude faul nabiju im koleno u prsljenove i onda im mister muskolo aplaudira to je prava igra nema lakih prolaza
Nama treba jedan na sredini koji bi omogucio kataiu i ivanicu da disu a ne da nose utakmicu, pored bekova

Nama treba jedan na sredini koji bi omogucio kataiu i ivanicu da disu a ne da nose utakmicu

Nabaviti jos jednog Kangu