Prijava

Bombi je gori od Deretića. Bukvalno svaka recenica koju je ikada napisao ovde treba da se proveri…

Jedino sto ne treba proveravati je stara avangardna izreka;

“Dok se zemlje oko sunca kreće, tamo gde je gusto cigan poći neće”

Pa je l lepo piše da je Šabac grad šaljivdžija, ne razumem čemu sad toliko čudjenje.

Otvorite temu Fact Check- Vukajlija edition, svačija tvrdnja o bilo čemu da se debunkuje with facts and logic

Edit- jebem ti ja moj amerikanizovani srpski

Brt opusteno, ni sa srpskim se jos niste izborili, nek ceka engleski.

Avangarda smo jezička, govorimo tri istovremeno, nejaki šabački glatki mozgovi ne umeju da pohvataju.

Udbini kriminalci ponovo biju narod na stadionu Partizana. Jesmo govna, imali smo svoje momente, krali smo, drzali smo sudije i FSS, ali vas nikad ovako nismo ponizavali i maltretirali.

Sedece vam grobari sa dna kace na severnoj tribini.

gledam sad, koja je ovo tuga od fudbala.
jedan šut protiv banatske topole, kući...kriva udba? vi bre veze nemate.

i deste našli tog stolicu?

vidim, biće ovo opet lepršava jesen, a bogami i proleće za svetskog prvaka.

пусти бомбаша облелог
важно је да је живковић реган вундеркид отишао

Kakva dominacija vec +4
Bukari i mitrovic odlicni
Kangva prvu bio dobar zadnje dve mi nesto mlak
Sve u svemu velika sansa za prolaz u nokaut fazu lige sampiona osim ako ne upadnemo u grupu smrti
Ako ne udje partizai imace utorkom i sredom sta da rade

Opet sam ispratio - not

Tesko smece od lige, ovaj bedni partizan vec odustao od borbe za titulu tako da ce samo pravi mazohisti gledati ove godine cak i derbi

ераковић десни бек ккви слепци седе у управи

Kako je lepo biti zvezdaš večeras

Jel ovaj pio bukarin?
SKETCH

Dobro ovi su bas jadni rano je za slavlje ali svakako je lepo videti da neko ume da povuce loptu sa centra pretrci golmana, da gol i ne oznoji se

Ne svidja mi se sto je Erak otisao na beka, protiv ovih se taj nedostatak nije video ali vec protiv Makabija moze da se obije o glavu

па зато што ово није фоотбалл менађер, озбиљан клуб мора да има озбиљне бекове тј озбиљне играче на свим позицијама а не да импровизује а пошто ми нисмо озбиљан клуб тако нећемо ни ући у ЛШ а ако уђемо има испаднемо у групи ја би више волео ЛЕ