FK Crvena Zvezda

  1. Izgubila ti je kurva zvezdana pa si malo nervozan jeli bre

  2. popustili lekovi malo pa da kazem

    Hrabra zvezda pronadjena izjebana ponovo

  3. Bili ste jako blizu, steta.

  4. штета што смо се лагали дугоо баш штета
    ало из ког ормаара искачу ових баздуљи и остали дуплаци зар није овај лик банован 150х

  5. ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

  6. Napusis mi se kurca majmune pišem na ijekavici i latinici jel ima neka problena

    citam sad komentare od sinoc i nista mi nije jasno :)

  7. i ja sam se zabagovo ali odgovara wuziju na ovo od dve strane pre

    Pliduuu
    Podcjenio vas city izasao s nekim omladincima

    pre 17 sati

    627
    пише се потценити набијем те

    pre 17 sati

  8. јел може неко ми нађе онај јогуртов пост који је отеро ону бошњакињу са сајта

  9. хвала ратеб

  10. Imam neka posla u bijeljini za vikend, znam da je neko preko drine odavde, pa eto raja iz bn mozte se javiti za kafu, rakiju i cigaru ukoliko zelite ukoliko ne mrs u pizdu materinu

  11. Poznaću te po kožnjaku, po gitari i meraku

  12. Cek sve ovo bn ekipa?
    Sviramo u nedelju, pa se javite da ne doksujem sebe sad

  13. Šta svirate, obrade plavog orkestra?

  14. Jel zeks pantic bubnjarhahaha

  15. bice guzve na granici ovaj vikend prica je ozbiljnaaaaa

  16. pa da bas kad izbori ccc

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.