FK Crvena Zvezda

  1. "Potreban nam je novac za pojačanja, a vrlo je teško za mali novac dovesti dobrog igrača, pošto prosečan vredi tri miliona evra. Zato ćemo morati dobro da razmislimo i napravimo pravi izbor. Trebaće nam 25 igrača za igru na tri fronta, ali smatram da je bolje dovesti jednog dobrog nego četiri neupotrebljiva samo da bi pojačala konkurenciju", rekao je Božović.

    Trebaće nam 25 igrača za igru na tri fronta, ali smatram da je bolje dovesti jednog dobrog nego četiri neupotrebljiva samo da bi pojačala konkurenciju", rekao je Božović.

    Napokon neko normalan. Ili je samo pročitao šta sam ja pisao skoro.
    http://mondo.rs/a800122/Sport/Fudbal/Miodrag-Grof-Bozovic-od-danas-je-zvanicno-trener-Zvezde.html

  2. Novi trener Crvene zvezde Miodrag Božović imaće na raspolaganju bodžet od miliona evra za pojačanja, prenose "Večernje novosti".

    prosečan vredi tri miliona evra

    ali smatram da je bolje dovesti jednog dobrog

    znaci imas 1 milion.
    za prosecnog igraca treba 3 mil
    tebi treba bar 1 dobar

    hm

  3. Janpi pomno prati desavanja u voljenom klubu, to je za svaku pohvalu!

  4. http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=150874

    nama za travu 100 iljada vama 500 za reflektore. kapiram da je to otprilike ista matematika kao prethodni post lol. ipak ste vi 5 puta veci klub od nas

  5. Već ima izračunate sve moguće kombinacije.
    Koja smo veličina u fudbalu jbt.

  6. ipak ste vi 5 puta veci klub od nas

    Amin.

  7. ipak ste vi 5 puta veci klub od nas

    50 puta, najmanje

  8. za milju evra mos da platis par aviona da odu da bauljalju po africi,po juznoj americi...navuces 2 puna aviona svega i svacega sa dve noge i da dise,pa mozda od toga navatas nesto i sto zna da igra fudbal.das im ovde nedelju-dve da jedu i da spavaju,a da nije drvo, i mozda nesto i bude.
    usvari,ne mora ni da zna,neka samo trci.

  9. zasto onda ne dovuku one etiopljane sto trce maratone a jedu tipa pola leba na mesec ipo dana fazon dodjite na beogradski maraton a ostanite da igrate u zvezdi.

    ako ovo stvarno urade ocu 20 000 za ideju

    #taksista

  10. http://www.dodaj.rs/f/2S/TT/3VYO4Tkz/fbimg1433328276774.jpg
    Već je počeo da se zajebava i da juri kurve. Treba ga sad za 300 000 prodati i uzeti 150 000.

  11. jok nego će da drka
    nego šta će nego da jebe, nije grobar

  12. Treba ga pitati jel Falkao sa 18 godina bio po splavovima i jebavao kurave?

  13. ти имаш шансе да постанеш фалкао
    ни он није јебо до 18

  14. Možda mu je to keva

    Kada ste poslednji put plakali?

    – Kada sam se razveo od žene i shvatio da je sve gotovo. Plakao sam i kada sam gledao ”Lice sa ožiljkom” scenu kada je Al Paćino ubio sestru.

    Grof Božović

  15. plakace i sad kada vidi sa cim raspolaze.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.