FK Crvena Zvezda

  1. Po ovome sto se pise koga ocemo da dovedemo sastav bi trebao biti

    Rajko
    petkovic, rendulic, lukovic, rodic(antonov)
    grujic, ristic, krunic
    gacinovic, jovic i onaj portugalac

    Dobro, naravno da krunic, gacinovic i portugalac nece doci lol ali ovako bi trebalo da izgleda

  2. Misliš da Rajković ostaje? Lol

  3. jaooo sad morate i da se cimate dal cete u plej off da se kvalifikujete.

    ma rajkovic ide nego me cudi sto falkaa niko ne trazi.

    za koje pare otisao lazovic nikako cifru neku da vidim.

  4. Besplatno, istekao ugovor. Oprostio skoro 450 hiljada duga.

  5. tuga. 6 godina jebenih. kad pogledas da je npr jebeni srdja knezevic otisao za milion onda ti tek ne bude dobro.

    sta mislite za koliko ce rajko?

    i koja je fora sad sa falkaom? ja bih ga ili prodao odmah ili na klupu. koj ce mi kurac u prvom timu ako imam 25 posto vlasnistva.

  6. Rajko za dva ako bude odlazio sada

  7. Pa dobro, povrede, kurci palci.. nisu hteli za 2,5 da ga prodaju onomad Salzburgu cini mi se, nakon toga se povredio... Isticao mu je ugovor, napravljen je dogovor da oprosti kes, i da ide za dz...

    Rajko ako odbrani jos nesto sutra i daj Boze u finalu, moze i za 2,5.. :)))

  8. mozda za 2 i 30 posto od sledeceg. ili 3 i 30 posto ako osvoje.

    mislis da ce mu rasti cena ako bude ostao u zvezdi?

  9. 4 je davao salcburg a 2,5 je nudio neko drugi posle godinu dana kad smo trazili 3 a ostalo mu godinu dana ugovora

    Nazalost za rajka je bolje da ide, samo da se ne sjebe da ga negde zakuju za klupu najbolja bi mu bila neka slabija liga gde bi bio prvi golman

  10. Pa u Zvezdi ce braniti sigurno, a ako usere neki prolaz u ligu Evrope, skoci ce mu cena. Pritom, svakako ce biti pozivan u repku ako je redovan, pa i na osnovu toga moze neki euro da se pridoda...

    Ako ode u neki Izrael ili tako nesto, izgubice se...Bilo gde na zapad je kul opcija, samo je pitanje koliko ce braniti.

  11. Samo ne u Holandiju, nemaju ljudi odbranu jebeno.

  12. Apolon iz Nikozije nije loš izbor :)

  13. Katai ostaje 99%, raskida ugovor sa Olimpijakosom, dolazi Radonjić iz Rome, bivši junior Groblja, mulja se sa nekim Brazilcem Rambovim i tako...

  14. Zigara dolazi 47 posto...

  15. Zigara dolazi 47 posto...

    50 posto dolazi, 100 posto ne dolazi

  16. oterali ga i rekli mu da ce mu pucati u koleno ako ne ostavi kintu.to k'o u rusiji.zajebu se,dovedu nekog ljaljana,ovaj veze nema,a vec potpisali ugovor sa njim na mnogo para...evo ti nesto kinte,ostatak je nas ili vise nes igrati lumbala.oceraju ga i ne isplate mu sve.

  17. http://www.mozzartsport.com/vesti/prihvacena-zvezdina-ponuda-za-ivanica-parker-ostaje-neko-mu-izbusio-transfer-u-rubin/108525

    Kakav je ovaj Ivanic? Nisam ga gledao minut jedan...

    Sto se tice Parkera, nadam se da nece biti starter i da ce dovesti spica koji moze da da bar 15 golova u sezoni, da igra uz Jovica..

    EDIT: Gledam na transfermarktu, kako rastu cene ovim klincima sto igraju svetsko, pakao... Rajko cena sada 2 miliona. ja ga ne bih dao ispod 3.

  18. 30 posto rajka ide jagodini....

  19. Milion Rajko vredeo pre Malia

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.