Prijava

Одо на чет да разгласим да ћеш приповедати о садо мазо оргијама. Има да ти скочи просек, престићи ћеш Страју.

Zen mudrost kaže: Prosek je pojam razumljiv neposvećenom. Čim mudrac izađe iz proseka, prestaje da ga razume. I što manje shvata, sve je mudriji. Pogotovo u svetu S/M-a. Istinski M posvećenik želi da pridavi svoj ego, a ne da ga proširi i razraste. Zato mudrac o tome ćuti. Kraj citata.

Jer čini mi se da prva varijanta, ako uzmemo u obzir vest na B92, donosi zadovoljstvo samo jednoj strani?

Zadovoljstvo je vrlo diskutabilna kategorija. Moze zena da uziva u cinu pruzanja zadovoljstva muskarcu cak i u takvoj kombinaciji.

Валдемаре брате, ти мене асоцираш на неког оформљеног, образованог човека, а сада ти блам да причаш о садо мазо јебачинама, везивању ланаца рибама око сиса и слично . Немој да нас разочараш. Желимо да чујемо како то изгледа.

čitao priču o muškoj G tački

То је такозвана 'геј тачка'.

Pa, reko, kako doći do nje? Da li na prirodan ili veštački način? Ako prirodan, prepustiti se čarima pederastije. Ako ovaj fensi veštački, pustiti ženku opskrbljenu pomagalom? Ima li nešto treće, ako se uzme u obzir činjenica da se muška G tačka nalazi negde dole iza rektuma?

Што не би сам себе опскрбио дилдоом? Дилдом? Как' се оно каже?

Валдемаре брате, ти мене асоцираш на неког оформљеног, образованог човека, а сада ти блам да причаш о садо мазо јебачинама, везивању ланаца рибама око сиса и слично . Немој да нас разочараш. Желимо да чујемо како то изгледа.

Pa izgleda kao... Ne znam... Hoćeš malo na msn čet? Ovde me nekako sramota, kulturan sajt...

Manje je gej tako

Tja, i gejevi se međusobno ljube, pa to nije gej per se...

Што не би сам себе опскрбио дилдоом? Дилдом? Как' се оно каже?

Sramota me da kupim, ne mogu da izdržim podrugljiv i osuđujući pogled prodavca/prodavačice u seksi šopu.

Ти тражи да ти упакују у украсни папир, тако да знају да није за тебе.

Па испричај свима, шта има везе. Ја сам написао целу дефку на какву порњаву дркам, била дефка дана. Неком другом приликом онда, кад се вратиш са неке цирке, има да испари блам. То си нам остао дужан.

Уосталом, шта те боли курац, па ти продавци живе од тога, вероватно им макар 5 мушкараца дневно дође да шмека дилдое.

Otvarac teme je latentni gej i ovde trazi "srodne" duse.
lololo

Уууу, Јебање опет у активним! ЈА ЈЕБЕМ!

Ја сам хтео да купим ону вештачку пичку, четири и по сома. Много добра ствар. Подигао тог прошлог лета пет сома од омладинске. Било ме блам, а и где да држим, замисли извали ми баба вештачку пичку на гајби.

http://www.womantics.co.nz/images/Fleshlite.jpg

Па испричај свима, шта има везе. Ја сам написао целу дефку на какву порњаву дркам, била дефка дана. Неком другом приликом онда, кад се вратиш са неке цирке, има да испари блам. То си нам остао дужан.

Ne mogu da pričam proste reči.

Ja sam latentni gej. Hoces da se druzimo?

Је л' има то чудо химен?
Чисто да се разграничи ново од половног...

Moze. Ti nisi otvorila temu. Iks de

Ja sam latentni gej. Hoces da se druzimo?

Uvek me interesovalo kako bi se slagali muški i ženski peder... Uh, nisam hteo da napravim ovakvu temu, pretvori se u JEBANJE. Nisam gej, ali latentan jesam. Moram da otvorim neku drugu temu...

Ja sam zenski peder.

Da li je to ženski pandan muškom pederu?