Najodvratnija stvar koju ste popili

  1. швепс. било који. раније ми је био неподношљив, сад га и пијем кад нема шта друго.

  2. Швепс са кокосом и данас на ташу неки шејк са јагодом исповраћах е одма у траву а деца ме гледају

  3. pivski. jebeni. kvasac.

    jebo. te. žasu.

  4. Ау да. Фујчина.

    Али зато је квас добар, онај у лименци, а БИП-ов ми гадњикав.

  5. Топлу сурутку!!

  6. Neki sirup dok sam bio malan, a nije mi ni aperol nešto

  7. U ratu ćale švercovao benzin i pivo iz Bogatića, pa sam sa njim išao da mu pomažem. Dok se nisam naučio da pretačem onaj roze benzin iz vojnog kanistera od 20l u vlašu od 2l crevom bez pijenja i kapi, trebalo je vežbe. Koliko se sad sećam, mogu reći da i nije nekog ukusa.

  8. Sperma koju Džela skuva.

  9. Mukodin za kasalj, aulebati...

  10. crno nikšićko pivo, možda mi bila muka od piva popijenog pre toga i omleta ali ostaje mi utisak da je odvratno

  11. hahah boxere,al dzela to radi vrhunski.nemoj da ga vredjas sad,kad vredjas nekom kuhinju taj ti pljune u hranu...

  12. Pljuvanje u spermu ne bih preživeo. Axaxaxax

  13. pivski. jebeni. kvasac.

    jebo. te. žasu.

    Istina :))

  14. Drug Raja _-_
    crno nikšićko pivo, možda mi bila muka od piva popijenog pre toga i omleta ali ostaje mi utisak da je odvratno

    добро, вучици је огавна кафа, теби никшићко црно које је вероватно без премца од ових овде пива, шта је следеће? пијете ли воду с чесме, јок? гадно, а?

  15. Next Joy, protresi kurac. Ono ima tako neki metalan ukus, da mi se čini da pijem tečnost iz akumulatora.

  16. jebem ti, sad sam vidjela temu i opet se sjetila onog sranja od kokosa.
    FUJ JEBENI

  17. Davno nekad, otvorio čokoladno mleko u trouglastom tetrapaku, nisam skontao da je crklo, nagnuo, stisnuo i valjda ga pola u cugu sjurio sebi u ždrelo dok nisam osetio smradinu nevidjenu i trulež. Odmah i tog momenta pegla pa kad sam se sabrao bacao sam pegle još par puta nasumice. Smrdelo sve na trule zube i smrt. Davno je bilo, jako davno ali još uvek mi negde taj užas čuči u podsvesti.

  18. Pomešao vruće mleko i vruć čaj, posle 2 gutljaja sam pokazao wc šolji ko je glavni.

  19. пијете ли воду с чесме, јок?

    Znam masu ljudi koji su došli da studiraju u mom gradu, ne mogu da je smisle, čak neke drugarice ne peru kosu sa njom, jer im navodno smrdi kosa onda :)
    Sve je stvar navike. Kad neko navikne na čistu izvorsku vodu, onda je gradska voda iz vodovoda fuj. A kad cijeli život je piješ, onda je ok.

  20. Вас којима је ракија одвратна треба протерати у Албанију.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.