Najodvratnija stvar koju ste popili

  1. Sok od grejpfruta... Jebemiti kakva aroma, nešto kao kada pomešaš sok od pomoranže i ulje od sardine - ili je pak to bio moj subjektivni doživljaj... :-D

  2. brate, ja stalno sipam mlijeko u čaj, tripujem se da sam englez, meni baš fino :D

    edit:
    ćao marko :d

  3. Али зато је квас добар, онај у лименци, а БИП-ов ми гадњикав.

    Ne seri bre bolji je BIPov. Vodenkast mi je onaj u limenci nekako.
    Ovaj što je reko za crnog Nikšu da je odvratan vrv pije somersbije i slične pizdarije i ta sa roze cevčicom.

    Sad se seti jebenog mukodina kad sam pročitao Miletov post, jebo te pas koliko je to gadno.

  4. Вас којима је ракија одвратна треба протерати у Албанију.

  5. не сме достане последњи пост

  6. Eh, a ko je srećan danas moja vidro reci ti meni.
    Nego skontavam ja po ovoj temi da je jako malo ljudi ovde probalo nešto stvarno gadno, koja crna pinjakolada i crni nikšić, jel vama dobro? Dete u africi bi dupe dalo za crno nikšićko, makar i toplo.

  7. pa, jebiga, nismo svi djeca u africi, šta, ako nam se povraća od nečega, treba to svakako da pijemo, jer smo u mogućnosti, za razliku od nekih? ;D

  8. Jebo afriku, nego brate mili nismo deca da dižemo nos na legitimnu hranu, što bi reko i ber grils, sve su to kalorije. Razmaženi mamini sinovi, pardon, i ćerke.

    Ovo je tema za 'greškom sam sipao feri u kafu, kad me proradilo dušu sam prosrao', a ne 'svi gotive jelen grejpfrut a ja pljujem jer mi je nekako fuj, gej je i ne sviđa mi se ambalaža'.

  9. pa, jesu to samo kalorije, al' kad smo već u mogućnosti da biramo, što da ne bismo.
    eo, ja volim ukus šampona.

  10. Dete u africi bi dupe dalo za crno nikšićko, makar i toplo.

    Al oni nisu preživeli rat u Bosni.

  11. greskom sam jednom sipao so u kafu i fino povuko srk...
    ne izaziva gaging refleks da se iZbljujes, al je dobrano gadno.

    verovatno sam i jos ponesto gadnije, al ne mogu da se setim bas sad.

  12. Мени је швепс најгори сок, не знам ни ја зашто... Некако ми горак превише, бљак... Не волим ни кокту да пијем, али ако нема ништа једна чаша ми не гине..

  13. Ракија је огавно пиће и када је пијем то је искључиво у намјери да се облочем. Бач умри у самоћи.

  14. Riho pao si u mojim očima. A voleo sam te.

  15. Riksane, jel ti stvano bolji blek lejbel od domace 10 godina stare?

  16. Ракија је огавно пиће

    E pa sad. Nezgodno je generalizovati. Rakija ima raznih. Ima šljivovica, ima ljuta, ima ona što povuče na bure neki ružan šmek, a opet zavisi i u kakvom je buretu, može šmek da bude i dobar. Ima industrijskih - nisu ni one uvek loše.
    I tako...

  17. Probao sam kvas iz limenke, nije da sam nešto oduševljen ali ono, nije loše, osvežava ako ništa drugo. Inače sestra i ja pre neku godinu u Turskoj, ona naručila kokakolu ja fantu, lik kao yes yes sirbistan i vraća se posle 2 min. sa 2 limenke nekog sranja. Tipa kukakola i fantos. Majko mila ono kao gumene bombone da piješ, smučio mi se život jebote

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.