Najodvratnija stvar koju ste popili

  1. Dve najgore prhrambeno ispravne stvari koje sam popio (znači ograđujem se od ustajale vode i užeglog ulja jer ne bi bilo pošteno) ssu najverovatnije nes kafa s kozjim mlekom, što iz nekog razloga ama baš nikako ne ide zajedno, i čaj sa vinskim sirćetom umesto limuna.

  2. - изазов коктел - сокови, алкохол, прилози за јело и колгејт + загонентни додатак
    говно вероватно
    срао сам нека тврда говна, ко бонсек да си бацио у шољу
    - рибље уље, жасу живи

  3. ona turska rakija je najodvratnija. a ima i neka madjarska koja je isto odvratna. kad nisam peglu bacio...

  4. Bezalkoholno pivo u Egiptu - verovatno ga prave od kamilje mokraće, jebeš mi sve!

  5. Кафић поред средње, каже човек, набавили апарат за чоколадно млеко. Дај чоколадно млеко. Гутљај. Као електроде за варење умочене у уљани разређивач да ми је неко метно уста. Полован апарат, почео да пушта рђу и остале мађије.

  6. Joj da. Haso sam i neke finske bombone koje su tamo do jaja popularne jedu ih svaki dan. Staviš u usta i ono fazon ok slično negru al kad sabiješ prvi sloj ne do bog! Ko neke mlevene bubetine pomešane sa prolivčinom i govnima iz nosa. Fuj!
    I japanska miso supa. Bljaaak!

  7. I japanska miso supa.

    E, u početku je i meni bila "AJDE BEŽI U KURAC!", al' posle sam je zagotivio. Ima neki zajeban ukus, ali osvežava.

  8. ааа, арловски, оно црно горко-слано гумено говно, стварно кида колко је одвратно

  9. Neki slani rastvor kad sam povraćala pa da nadoknadim tečnost blabla, zamal' dumrem, još se pilo svakih deset minuta po malo, mučenje jebeno.

  10. E, da, umalo da zaboravim i ovo: kineska rakija wu liang ye. 55 stepeni alkohola, plastična flaša šarena k'o kineska četvrt. Nisam probao tečnost iz akumulatora, ali pretpostavljam da mora imati takav ukus.

  11. Fanta Šokata... ne znam, meni ono izgleda kao krv Plave Lagune iz petog elementa a ima ukus ko govno umočeno od sok od užeglog manga.

    Edit... A i Fanta Exotic... onamo je egzotično to što je verovatno pustinjski skočimiš pišo u ono.

  12. Mesecka, to verovatno nesto sa elektrolitima za hidraciju organizma..

    Nego, ne znam da l' sam pisao ovde.

    Ali najodvratnije sto sam popio jeste liker sa kokosom!
    Gore govno nisam popio.
    I caj od lukovine.

  13. Радмило Топола
    Вучице, са сваким твојим постом на форуму ти се подмладиш за месец дана у мојим очима. Сад мислим да имаш 8 годиница и 2 месеца, некад сам мислио да си пребацила тридесету.

    Agugugaga :)

  14. Šveps neki sa aromom kokosa. Još ustao vansebice ujutro na posao, mamuran ko čep, uzeo bilo koji sok, kad boktejebo... Dušu ispovraćao.

  15. Meni dali pre par godina zbog nekog testiranja dve pune čaše vode ali sa nerealnom količinom šećera. Trebalo mi je 10 minuta da popijem, nisam imao snage da nategnem na ex, odvratno.

  16. Edit... A i Fanta Exotic... onamo je egzotično to što je verovatno pustinjski skočimiš pišo u ono.

    најјачи сок, пос кокаколе

  17. Не знам је ли неко писао већ. Кад сам био 5-6 разред и за распуст одем на село, разболим се а баба и тетка ми прокувају неколико главица црног лука са све кором у води. Е онда ми дали то да попијем, не постоји одвратнија ствар, повраћао сам као победник на ракијади.

  18. Не знам је ли неко писао већ. Кад сам био 5-6 разред и за распуст одем на село, разболим се а баба и тетка ми прокувају неколико главица црног лука са све кором у води. Е онда ми дали то да попијем, не постоји одвратнија ствар, повраћао сам као победник на ракијади.

    Pisao sam ja :)
    I potpuno isti efekat..
    Popio jednu solju, i taman sto sam popio sve sm ispovracao.
    Groznoooooo uf.

  19. e, zbog toga se jedna jabuka stavi zajedno sa lukom, da se ubije malo jačina ukusa.
    sa jabukom nije loše, najbitnije što je djelotvorno :D

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.