Najodvratnija stvar koju ste popili

  1. Čaj od macine trave. Čemer i jad, blaaaaaaargh..

  2. Ima jedno dansko pivo, beli medved se zove, ima ukus kao da je neko skuvao čaj od zarđalih šrafova pa ga ohladio...

  3. Ulje. Suncokretovo. Nikad ne oprostih burazeru to. Prokleti izazov. Letos. Bljak!

  4. Вотка из пластичне флајке од литар. Брате, оно као да Нафтагас производи!

  5. Čaj od peršuna. Fuj!

  6. Pivo koje je ostalo otvoreno nekoliko dana, i to otprilike litar. Tu noć i sutradan me proliv mučio, rastavljao se sa životom na vc šolji, da prostite - guzica se rascvatila.

  7. Рибље, шугаво, уље! Кад душу исповраћао нисам. Ево, и сад док куцам ми се пење желудац у грло...

  8. 1. чај од коре грејпфрута, или тако нешто
    2. некидан ме зове другарица, ка'е ај да пијемо, купићу нам нешто фенси у меркатору, ајд реко. и узе нешто од кокоса, марие бризер, нешто тако, па ако сам икад у животу окусила ишта одвратније, нек ме гром спржи одмах. је л' могуће да неко пије онакве сплачине :|

  9. rakija
    kad je pijem pijem samo zbog efekta,a ukus mi je pregrozan

  10. Mleko s limunom.
    Iscedite limun u čašu mleka.

    Čaj od breze, pije se ladan, za bubrege je do.bar, kažu

  11. cokoladno mleko kad se pokvari
    urgh
    ko kajmak pokvareni pomesan s tecnim pajdom i spidom

  12. Ono sto se pije kad se dehidrira, i riblje ulje jebeno!

  13. Вучице, са сваким твојим постом на форуму ти се подмладиш за месец дана у мојим очима. Сад мислим да имаш 8 годиница и 2 месеца, некад сам мислио да си пребацила тридесету.

  14. Neki sirup što su mi kao klincu davali neposredno pred operaciju fazon da se smirim i da bi uopšte mogli da mi krnu braunilu. Ima miris narandže a ukus... jebeno najgorčija stvar na svetu, govnurdija od koje se skupe pljuvačne žlezde u pizdu materinu, ne može da ispari danima. A pio sam 13 puta.:(
    Pre neki dan na dorćolu osetih taj miris u jednoj pekari pozeleneo sam.

  15. To si popio Brufen u sirupu.

  16. popio otrova fuj jebote znaš štae to

  17. simex rakija u plastici, popio 5 mučila me kiselina 2 dana.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.