Prijava

Ja 'оћу да не умрем. Осим из ината (можда).

Ej bre, neću da umrem.....

Nindža umire samo jednom, a kukavica hiljadu puta...

uraaaa imam priliku d'umrem iljadu puta

Зашто сви желите смрт?

SoulOfMySoul
U kafani, za stolom.

kao Vasa Ladački, loloooll

ja bih hteo da sam sa nekom superiška pičkom u stanu, pljugam dok mi blajva, i od tolikog zanosa se zapalim, sagorim trepuške i kosicu moju (a da, tad bih imao malo duže looloolooknice), ispadnem kroz prozor pokušavajući da se zagasim, padnem na kurac koji je ost'o u erekciji, preživim sve to, ustanem radujući se da sam živ, i onda me skenja autobus. zaglavim u bolnicu, taman počnem da se vadim, doduše, skratili su mi organ za 25 santima, al' šta je tu je, ostalo dovoljno, i naiđe neki bombaš samoubica i skenja pola bolnice, 'de ja umrem, a u poseti mi bile neke tri dojajne bicuri, pa zapale sa mnom u raj. do jaja.

Mirno, u snu ili u borbi, ali brzo

'sred birtije od srcane kapi
klonula mu samo glava
ko da drema, ko da spava.

Ovako.!

Ne razumem ljude koji bi da umru u snu, inace bas sad citam Seneku i covek pametno kaze da je uzork smrti ne bolest vec zivot i da se svejedno umirati mora, a sam je pokazao na sopstvenom primeru kako to dostojanstveno treba ciniti.

Nazalost, vecina ljudi umire u smrdljivoj postelji usrani i upisani dok je oko njega kobajagi ozaloscena familija, koja ceka da sazreli senior odapne da bi nasledili njegovu imovinu. R.I.P.

Nazalost, vecina ljudi umire u smrdljivoj postelji usrani i upisani

Pucas u slepoocnicu, umres ko gospodin covek.

Зашто сви желите смрт?

Nolajferi ne mogu da umru,kao što je Stenli Marš(je l'te iz south parka) izjavio "you cannot kill which has no life".
Ali ako se nekim slučajem desi,onda onda bi želeo u dubokoj starosti,da mi otkaže srce tokom seksa sa ženom duplo mlađom od mene :)

Umrem u 80 i nekoj. Pored seksi malde žene i 5-oro dece. Da bude po mogućstvu u krevetu i bezbolno.

Nazalost, vecina ljudi umire u smrdljivoj postelji usrani i upisani dok je oko njega kobajagi ozaloscena familija, koja ceka da sazreli junior odapne da bi nasledili njegovu imovinu. R.I.P.

Istina,pun mi je kurac takvih lažnih moralista,najradije bi umro sam nego da mi "brižna" familija stoji pored kreveta i čeka da odapnem samo da bi videli ko je šta nasledio.

Kupim dve tri kile vijagre sa nekih 70 dina, odem kod neke lokalne kurve i jebem je dok ne umrem.

Slušala sam priču kako je jedan lik uzeo drogu, umislio da je leptir i izleteo kroz prozor.
To mi je potpuno fascinantno i dan danas, umreš misleći bukvalno da si leptir, čak nisi ni svestan svoje smrti.

Oduvek sam pričala kako hoću posle smrti da me bace lešinarima, fazon hoću da kružim po prirodi, a da to ne bude nešto patetično poput bacanja pepela u more (povraćanje), a ni sahranjivanje pošto se plašim toga. Onda me je neki lik zajebao time što mi je otvorio oči, jer ako te pojedu lešinari, onda će da te iskake, što je nekako bez veze, tako da sad zbog njega više ne znam kako želim da umrem.
Mada, nemam pojma, imala sam nekoliko scenarija.

Samo da ne bude od neke boleštine, pa da me davi 3 meseca da ležim u krevetu, dok se jedno jutro ne probudim.

stara, pijana, u kafani dok mi pjevaljka na uho pjeva

Zelim da me venzemaljci overe svojim laserima.