Prijava

Oduvek sam pričala kako hoću posle smrti da me bace lešinarima, fazon hoću da kružim po prirodi, a da to ne bude nešto patetično poput bacanja pepela u more (povraćanje), a ni sahranjivanje pošto se plašim toga.

au jebote, koliko je ovo patetično...da kružiš po prirodi axaxaxa

A ja bih molio za jedniu pristojnu smrt, u pravom momentu, na pravom mestu...onako, domaćinski! :-)

Želeo bih na samom kraju da odgledam ceo snimak.
http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY

Kakvu smrt želite?

Sa paradajzom i senfom.

Oduvek sam pričala kako hoću posle smrti da me bace lešinarima, fazon hoću da kružim po prirodi, a da to ne bude nešto patetično poput bacanja pepela u more (povraćanje), a ni sahranjivanje pošto se plašim toga. Onda me je neki lik zajebao time što mi je otvorio oči, jer ako te pojedu lešinari, onda će da te iskake, što je nekako bez veze, tako da sad zbog njega više ne znam kako želim da umrem.

Šta god durade sa lešom, kružiće se.

Ja ne bih volo dumrem, al ako se baš mora onda dok recitujem neke kurčeve na latinskom, da ispanem pametan, umrem, i onda da o meni pričaju " Napustio nas je izuzetan intelekualac" "ostali smo bez velikog uma"

SEREM!

Oću da umrem vozeći tenka kroz Vošington, na paradi koju ćemo prirediti poslije osvajanja SAD-a.

Slušala sam priču kako je jedan lik uzeo drogu, umislio da je leptir i izleteo kroz prozor.

Mora da ti je neko prepričavao film "Maks Pejn".

Mora da ti je neko prepričavao film "Maks Pejn".

Al ga zasraše....

Hoću da umrem od sreće u srpskom Dubrovniku, na srpskom moru, dok čitam u novinama kako Kizo osvaja srpski Vašington i dok me oralno obrađuje 19 sisatih Hrvatica.

A ne 19 Hrvata? Pa šta fali Hrvatima, dokle taj srpski nacionalizam? :-)

Zeleo bih da niko ne sazna za to,dumrem negde daleko,lagano bez ikakvih tripova.....nasmejan

Ne želim je.Koji će mi kurac?

kurd
A ne 19 Hrvata? Pa šta fali Hrvatima, dokle taj srpski nacionalizam? :-)

Jebiga, ne volem kad me škakiljaju brkovi po mudima...

Jebiga, ne volem kad me škakiljaju brkovi po mudima...

Па онда ни Хрватице не испуњавају услов :(

тај те неће убити сигурно, ИЗ ПРИНЦИПА!

Prirodnu. Sa osmehom na licu...

Morbidna tema... kako želite da umrete, na koji način, u kojoj godini, gde?

Kakvu smrt želite? Šta si ti, deda Mraz?

Bilo šta što nije odsecanje glave. Kad ti odseču glavu, glava je svesna još 10ak sekundi, a to je vrhunac morbidnosti. A kad umrem, da me spale obavezno, a s pepelom kako hoće.

Oduvek sam želeo da umrem kao nevoljna žrtva snimanja snaf filma.

Morfijum do daske, fak jea. Da snovima odlutam u smrt. Pitam se jedino kako će izgledati tranzicija.

Biće veselo, u svakom slučaju.