Prijava

Срчка у сну у осамдесетој.

Na planini... Pomagajuci drugu u nevolji a onda sebe zajebem ...

Kako da poginem? Heroji ne ginu ... oni zive u secanjima.
A kako bih voleo da poginem? Aha ... sad sam skontao ... hm ... cekaj malo ... tesko ... ne, opet mi se nesto ne gine pa sve da me teraju :D

Haze

Ne razumem ljude koji bi da umru u snu

Смрт у сну је најбезболнија и највеличанственија!

Hoću da umrem od sreće u srpskom Dubrovniku, na srpskom moru, dok čitam u novinama kako Kizo osvaja srpski Vašington i dok me oralno obrađuje 19 sisatih Hrvatica.

+1 !

BONA MORS

Časna smrt

Volela bih da me na misiji rane kunaisom i da junački iskrvarim na proplanku dok gledam u potočić. :3

Nikako ne neku bolnu pri davljenju, sagorevanju ili iskasapljivanju.
Ili u snu ili od predoziranja.

ne znam jesam li postovao na ovoj temi ranije, nije ni bitno. je bih da umrem dok sam budan, zanima me kako to izgleda, hah'. mislim, nije da me preterano zanima, ali me zanima. malo.

Uvek sam zamisljao teatralnu smrt tipa ginem pred masom ljudi dok spasavam nekog od voljenih pa umrem u zagrljaju ili slicno.Ali mislim da je nekako najcasnije da umres u dubokoj starosti kad si vec decu izveo na pravi put,imas svoju baku (citaj zenu) pored sebe,proziveo zivot onako kako si hteo,uradio mnogo gluposti iz hira zbog kojih se smejes kad pomislis na njih,upoznao mnogo ljudi,izludeo se na sve moguce nacine i kad jednostavno znas da si ostavio trag u necijem srcu i da neces biti zaboravljen,kada znas da nisi bacio zivot,da si iscedio svaku sekundu iz njega i da je nisi protracio.Onda ti je svejedno kako ces da umres jer ces umreti sa osmehom na licu.

Благо вама, ви ћете да умрете.

Voleo bi da umrem u hladnoj i mracnoj sobi punoj povracke,lupajuci se tupim predmetom u glavu.

Kao ujak mog caleta. Na svalerci.

Kao moj deda, mirno i u snu, a ne vrišteći i u panici, kao putnici u njegovom autobusu.

Ne želim ja Smrt, Smrt želi mene.

Kao onaj iz Leskovca, srčani udar tokom seksa. Najbolja smrt, realno.

На позорници у тренутку када се спушта завеса у 67 или у рату са 30 и нешто, бранећи своју земљу или да у рату гледам како силују моју невесту, упадам ти ја у логор и убијем стоку па ме изрешетају у дваес и некој или мирно у свом дому, срчани удар од 70 до 80.