Prijava

65 поена, чекам Енрикеа, Екота и Модрича. Треба да улети Симпсон као замена плус бонуси за поједине играче. Добро је, бар побегох Пекију опет, али он чека капитена Бејла и Екота. Сторм ме победи у х2х кои сам одавно прежалио, Обожавалац и Ред Хулиганс (кои је тај?) разбили ово коло.
Не дам бре не дам трон!!!

70, cekaju se Asu-Ekoto i Bejl, a na klupi mi bleji debeli Demba Ba jer sam mislio da je glupi Senegal prosao. 9 poena + jos 5 za Nila Tejlora koje necu dobiti

Kako ne znaš ko je vlasnik Red Hooligans tima? Dobro, postoji dilema al Debilko je vlasnik :)

Ааааа, па де знам, нисам видовит :))

Па оно, погледао сам га пар пута и често нисам нашао ко је ко јер у њему има 24 тима а лига на сајту има 38 учесника.

Остао први, одлепио се мало, спремам тактику за следеће коло!

Ne zaboravite imam kolo manje al stićiću vas

Zanimljivo je da mi je na klupi ostao Oxlade a covek dao dva gola, i umesto da on udje umesto Hendersona udje mi Sovkros, jer sam njega stavio prvog u izmenama... Tu bih uzeo jos 14 poena... Tako sam se nekoliko puta zajebao, ali dobro, cilj je plasman u ligu sampiona hahaha...

Извлачи вас све РВП. Пола вас га има за капитена. Вама он као капитем донео 46, мени мој капитен донео 4. :)

79 bodova, a na klupi jos 14.

RVP je apsolutni car.Zato sam ja preuzeo 1. mesto u h2h! :)

Јел Перси беше склон повредама? Ове године није имао ниједну...

Време му је...

Nemoj da brineš prestupna je godina,ništa od povrede :)

Сад баш нешто гледам. Ладно нико од вас није уопште имао Адебајора у тиму, а код мене је играо од 23. септембра до 17. јануара, и увек је имао око 5 бодова, често и јаче, не знам што га избаци ево сад у 19. минуту има 3 асистенције већ :)) јебо ме Агуеро лоло

Ja sam imao 100% jedno vreme Adebajora,mora da nisi pažljivo gledao, i kako gledaš to?
Peki nam urekao Van Persija. Razmišljao sam da promenim kapitena posle Pekijeve kletve al jbg...

Да, промакло ми, ипак си имао 50 трансфера до сад :))

http://www.dodaj.rs/?3S/jC/4D15KFfr/ffmn.png

view transfer history и тамо имаш све

Koliko vam kosta tim? Meni je 106.2

105.9, било је и више ал стално правим неке трансфере у последње време, највише 106.3 ваљда

Prso ovo kolko, jos pravio silne transfere. Nista od RVP-a i Rayana Taylora.

Nema veze to za vrednost tima,to se menja posle svakog transfera sve zavisi..
EDIT:Meni trenutno 105.6