Prijava

видића у ''најбољих 11'' лол.

menijesamodosadno

видића у ''најбољих 11'' лол.

Јок, Крстајића ћемо лололо

nemate pojma, paz` sad... ekipa je sastavljena od igraca aktivnih u nekom periodu u zadnjih 20 dina jer sam ja relativno mlad...

Iker Kasiljas
Jap Stam
Nemanja Vidic
Roberto Karlos
Patris Evra (jes` da su obojica levi al` snasli bi se oni)
Djenaro Gatuzo (A)
Stiven Dzerard (C)
Klarens Sedorf
Ronaldinjo
Ronaldo Luis Nazario de Lima
Tjeri Anri

- Rustu Rekber, Alesandro Nesta, Cafu, Xavi Hernandez, Rajan Gigs, Filipo Inzagi

Јок, Крстајића ћемо лололоА

Ја Крстајића нисам поменуо, и то што сам рекао нема везе са клубом. Видић је просечан штопер.

ti znas da je Vidic prosecan stoper, mos misliti, a on proglasen za najboljeg na svetu tek onako bezveze... gotive ga ovi iz Uefe, ma aj molim te

Decxko tvoje mišljenje se ne računa!

лоло шта било гани? Немо се вређате, реално дечко је медиокритет.

Видић је говедо. Реално. Мог'о би да сања да уђе у идеалну поставу играча с ових простора, а камоли света.

Видић је просечан штопер.

Чији се долазак поклопио са једним од најбољих периода у историји једног (колико год мени био омражен) Манчестер Јунајтеда. Изабран у најбољих једанаест у историји ПЛ (то ти је последњих 20 година). Баш је просечан.

Какав бедан покушај трола. Или само заслепљност проузрокована мржњом.

Људи, не замарајте се џаба. Ево вам истина.

Видић је Толета орално задовољио, па му је Толе наместио. Све му је наместио. Чак му је и Бој Џорџа набацио.

relano ti si nemac pojma, decxko kida. nije za dzabe kapiten i vec 5 dina standardni prvotimac mancestera, najbolji igrac premijer lige, najbolji centarhalf na svetu, nego tebi zvuci neverovatno da je jedan Srbin odjedamput postao toliko dobar. Pritom ja nisam gan i jos je objektivnije moje misljenje... uostalom odgledaj ove i rilejted klipove pa razmisli malo
http://www.youtube.com/watch?v=Cml8fF-8kUg
http://www.youtube.com/watch?v=XLYuCV0cb8w

Ja pišem one koje sam gledao

GK: Buffon

DL: Roberto Karlos
DC: Lillian Thuram
DC: Paolo Maldini
DR: Cafu Žvakaća Guma

Vezni (nek' se rasporede kako hoće)
Pavel Nedved
Denilson
Ronaldinjo
Alessandro Del Piero (najbolji svih vremena)

Napad:
Gabriel Omar Batistuta
(jebite me zbog ovoga) Šuker.

Немојте да кењате, Видић је убедљиво најбољи штопер данашњице.

Da je najboljši ne bi primili 6 komada od Argentine

Видић није ни играо ту утакмицу.

u al ti je argument -.-
ko sad da kazem ja npr.... da je Mesi najbolji na svetu Argentina ne bi igrala lose na Copa Amerika. Bez veze...

Pjer88

Da je najboljši ne bi primili 6 komada od Argentine

Serbia & Montenegro: (Captain Savo Milosevic)
1 Dragoslav Jevric; 6 Goran Gavrancic, 15 Milan Dudic, 20 Mladen Krstajic; 4 Igor Duljaj, 7 Ognjen Koroman, 10 Dejan Stankovic, 11 Predrag Djordjevic, 17 Albert Nadj; 8 Mateja Kezman, 9 Savo Milosevic.

http://www.travelnotes.org/worldcup/world_cup_finals/germany2006/matches/argentina-serbia.htm

За 90% Видићевог успеха је заслужан Рио Ф.

За 90% Риовог успеха заслужан је Ван Дер Сар.

Канизарес
Занети, Малдини, Видић, Роберто Карлос
Џерард, Гатузо, Гигс
Каниђа, Батистута, Марадона

Прво што ми пада на памет, не могу да размишљам...