Prijava

Verbalni GzV

rnrt-rain ne znam šta si time hteo da kažeš nisam rekao ništa loše kolko se sećam samo sam odgovorio ma Markovu prozivku.

Ako je ovo dole prozivka, onda tucemo sa 3-0 Totenhem i kod kuce i kod nas u sledecem kolu, majke mi moje.

Marko_bre

COPY SEVER PASTE JUG OLOLOLOLOLOLOLOLO

Kakve prozivke, vrticske :D :D :D

Nego šta je nego prozivka decxko ? Ladno navodi da vas kopiramo i mi na to treba da ćutimo ?
I nadam se da ti ne smeta što ću te ignorisati osim ako počneš da ostavljaš prijateljske komentare jer smo fino naglasili da na ovoj temi nema mesta za raspravu. Toliko..

Jao što bi ja voleo da sam ko neki od ovih na slikama (ne računajući samo Grobare, nego i Delije). A to bi voleo iz prostog razloga jer bi bio tolko šupalj u glavi da bi me boleo kurac za sve.

Цео акроним се пише великим словима.

Поздрав.

Verbalni GzV

Nego šta je nego prozivka decxko ? Ladno navodi da vas kopiramo i mi na to treba da ćutimo ?

Ili si ti strasan prijemnik, il' sam ja jos veci, treceg nema...

Ne razumeš ti to Vlatko i dzaba je :)

Hahaha, važno je da je matori upasao trenerku do sisa lololo!

Decxk0,prvo se raspitaj o kome govoris pa onda nesto pricaj,ne bitno je dal je Grobar il cigan bitno je sta je covek uradio sve do sad i kroz sta je sve proso,evo ti jedna informacija Prvi ikada ukraden transparent,TRANSPARENT,ne duks,ne sal oduzela je njegova ekipa i slikala se na JNA sa njim tako da toliko o toj opasnosti a o coveku koji grobare vodi od 80ih ne treba vise nista reci :*

( осим ако не намеравају да честитају) .Нисмо успели да се пласирамо у Лигу Шампиона

Čestitam vam što niste uspeli da se plasirate u Ligu Šampiona.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/154103_172707986096200_152641434769522_408208_3334789_n.jpg

Ово пређе границу, прекршићу ранији пост.
Ово је застава коју сте украли, и нисте смели да је изнесете на утакмицу као трофеј. Па сте попили батине након утакмице, и изгубили 15 застава + ову ?

Мало је ствари малоумнијих од ових хулиганских препуцавања.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/sta-je-dobro-a-sta-lose-za-vecite-47123.html

Evo izašle su opcije. Nadam se da će nam sreća biti naklonjena u žrebu, pa da ne naletimo na Hanover. Ostali mi ne izgledaju kao pretnja, ali Nemce ne volim, to njihovo strpljenje i disciplinu, ima da nas nakantaju.

Elem, kako je ovo tema o mom voljenom Partizanu, mogu i da se raspišem. Iako smo eliminisani iz LŠ, ja sam prezadovoljan! Igra je bila na nivou evropskih utakmica, strpljivo, disciplinovano, tečno. Liga Šampiona je prejako takmičenje za nas, jeste veliki finansijski uspeh, ali klub od toga nema ništa (to ide u nečiji džep). Ono što ja kao navijač hoću, jesu rezultati, a zaista se nadam da će ih biti u Ligi Evrope.

I da, Šćepović i Miljković ne treba da igraju. I da, Vukić treba da ustupi mesto Iliću, pošto treba staviti klinca na krilo da trči, a ne "starca".

Ђока и мене то нервира, али мрзим кад неко не зна па се курчи.

Ne razumeš ti to Vlatko i dzaba je :)

Jbg, brate :)