Prijava

zvezdasi imaju vise postova na svojoj temi. Jes da je ova tek otovorena, ali grobari, odreagujte!!

Neka svako piše slovo po slovo i tako sastavi komentar, da ih sustignemo, bar za početak tako.

http://www.youtube.com/watch?v=f4pt5V4-fbM
Neko ne zna a kurči se ?
Brate pala je zastava Ultra Boysa to vam je najjača grupa decxko !
Vi skinite Zastavu Južnog Fronta , Alkatraza , IRR-a , Anti roma.. pa se javite..

Kolfilde novija nam je tema , al' nema veze nećemo se takmičiti sa njima..

Sad ce bar do pocetka svetskog u basketu samo da seru o 7 : 0

ХВАЛА ТИ, ХВАЛА ТИ ЦРНО БЕЛА ЉУБАААААААААААААААААААААААААА
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВ
ВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Realno, trebao bi prolaz u LE da nam bude lak...A možda je i bolje tako. Ovako ćemo realnije da igramo jer u LŠ, ovaj tim, teško da bi uzeo koji bod...

А ПОРУКА ЗА ЛУКИЋА И ЦИГААААААААААААААААААААААААНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
- ДА МОГУ САМО КУРАЦ ДА НАМ ПОООООООООПУШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Daj pusti sad cigane, zaključaće nam temu. Ovo je tema za naš klub. Zašto je kvarite pominjanjem njihovog imena?

Ajde stvarno nema više rasprava i zajebancija zašto da se igramo , tema će nam završiti pod katancem.

I ja mislim da će nam prolaz u ligu evrope biti lak , pogotovo zato što smo u povlašćenoj fazi al' ipak ne smemo nikog potcenjivati , Genk smo precenili pa ga potom podcenili i ispali smo , moramo se naći na sredi. A što se Stanoja tiče , samo da ne ubacuje onu dečicu i gotovo..

Stanoju je to sa ubacivanjem klinaca stvarno bio los potez.Imamo odlicne sanse da se plasiramo u LE a tamo ce utakmice sigurno biti zanimljivije nama navijacima.Nego me zanima jel zna neko da li partizan i zvezda imaju sanse da se sastanu u 4. kolu i kada se igra to kolo?

Не могу да се састану тимови из исте земље. А мислим да се плеј-оф (4.коло) игра за недељу дана или две недеље.

Овом што је досадно је убедљиво највећа ложана.

Ne mogu da se sastanu timovi iz istih zemalja tako da - NE.

A sutra u 13:30 je žreb, verovatno na RTS, pa ćeš saznati i kada se odigravaju utakmice i sa kim igramo. Ja mislim da 18 avgusta počinje 4 kolo.

Još nešto, mi (barem se nadam većina) nismo anti-zvezdaši, već partizanovci, tako da vas molim da Zvezdu na ovoj temi ne pominjemo.

Ajd pošto je tema FK Partizan, a recimo da sam od 1994 do 2002 godine bio redovan na svakoj utakmici , voleo bih da ovde iznesete kada vas je NAŠ OMILJENI FK najviše obradovao? U navijačkoj lajv verziji nikada neću zaboraviti dan kad smo cigane dobili 3:1 , a posebno Čakarov gol iz slobodnjaka i to iz razloga što sam PRVI na jugu tada uzviknuo " Usro si se Miloje" a ceo jug to prihvatio...Topovski udarac, delirijum na Jugu, a Miloje ko popišan , onako gleda ka nama...Jedan jedini put sam se osetio ko vođa!:-) Mislio sam tad da će neko da me od vođa klepi što se izlećem, al bilo sve ok. Mišel voleo i štitio našu ekipu iz Vojne Gimnazije , jer smo često ZAJEDNO CIRKALI ISPRED "Gogija"...
A kao penzos i posmatrač iz fotelje, za malo nisam umro od sreće kad im je DR. Mo zavalio go u nadoknadi vremena...

Rapid Bukurešt
Roma
Šalke
PSV
Sevilja
Steua
Totenhem
Anderelht
Aek
Bešiktaš
Paris Sent Žerman
Hanover
Lacio

Evo nekih timova koji su u plej ofu mada su veoma male šanse da će nas zapasti jedan od njih , sa obzirom da smo u povlašćenoj fazi ne bi trebalo da dobijemo nekog jakog protivnika..

PRVI ŠEŠIR: Sevilja, Roma, Totenhem, PSV, Atletiko Madrid, Sporting Lisabon, Braga, Šalke, Dinamo Kijev, Panatinaikos, Glazgov Rendžers, Spartak Moskva, PSŽ, AZ Alkmar, Anderleht, Fulam, Seltik, Bešiktaš, Hapoel Tel Aviv, Metalist Harkov, Standard, Briž, AEK, Sparta, Steaua, Palermo, Atletik Bilbao, Dinamo Bukurešt, Salcburg, Rozenborg, Lokomotiva Moskva, PAOK, Birmingem, Stouk, Ren, Austrija, Rapid Bukurešt, Partizan.

DRUGI ŠEŠIR: Jang bojs, Rabotnički, Spartak Trnava, Nacional, Hanover, Gaz Metan, AEK Larnaka, Sošo, Dnjepar, Trabzon, Bursa, Gimaraeš, Helsinborg, Karpati, CSKA Sofija, Vorskala, Vaslui, Rid, Sion, Crvena zvezda, Tun, Alanija, Alesund, Omonija, Liteks, Slask, Harts, Nordsjilend, Legija, Olimpijakos Volos, Slovan, Maribor, Helsinki, Ekranes, Zestafoni, Makabi Tel Aviv, Šamrok i Dinamo Tbilisi.

Радовић (радоњић?) и онај гол Дњепру са 20 метара. Тад сам отприлике и почео да се интересујем за фудбал и спорт уопште, па ми је то једна од најдражих успомена.

Вербални, од тих тимова можемо само Хановер да добијемо.