Prijava

Треба имати поштовања за играче попут Саше Илића и Вукића, ипак су они много учинили за Партизан , а и дан данас су најбољи играчи Партизана.

ПОТПИШИ МАТЕЈА!

И шта би са овим човеком , од онаквог играча ....

http://www.youtube.com/watch?v=WXh3dJ08GJo

Diarra još uvek jebe ja to znam , zajebala ga je malo povrede kad je bio na pozajmici 100% ali vratiće se Ubica cigana u velikom stilu ja to osećam , samo mi se čini da nam je danas liga barem za 10% jača nego pre 2 godine kad je on punio mreže komšinice..
Samo da ga ovi iz Lože ne izjebu k'o što su izjebali Moreiru ..

A jel zna neko šta je bilo sa Žukom i on je bio fantastičan igrač , nemam pojma šta mu se desilo ?
Kad sam prolazio Humskom čuo sam 2 momka kako razgovaraju:
- Kakva šteta za Žuku , jadan čovek ..
- E šta ćeš , život je takav..

Žuka se valjda povrijedio, odigrao je u Deportivu nekih 200 minuta ukupno u sezonu...

a znači to je bilo , ne vidim onda oko čega tolika frka , stalno se neko povređuje i oporavlja..
mada je on zaista bio legenda , na jednom derbiju je igrao sa slomljenom rukom u sve gipsu i zavojima , a na istoj tekmi je dao gol komšinici..
ŽUKA KRALJ !

Meni nekako Stanojević nema veze sa vezom. Babovića i Miljkovića podhitno poslati u Teleoptik. Vredi pomenuti da je Partizan pokazao odlični igru protiv Genka, pogotovo u Beogradu. VOLKOV JEBE!

Volkov jebe to potpisujem , Miljković u Teleoptik i tu se slažem , Babović je stoka seljačka zbog onog kartona i on je verovatno najviše kriv za ispadanje ali je relativno dobar dufbaler..

Stanojević je dobar trener mada mora da nauči kad treba da menja igrače a kad ne.

“Crno-beli” su zahvvaljujući eliminacijij italijanskog Palerma postali nosioci i dobiće relativno lakšeg rivala. Na spisku mogućih protivnika Sošo (Francuska), Vitorija Gimaraeš (Portugalija), Alanija Vladikavkaz (Rusija), Makabi Tel Aviv (Izrael) i Šemrok Rovers (Republika Irska).

Није лошо, чини ми се.

Jel ima neko neku sliku sa tekme, iz privatne kolekcije, koju bi želeo da podeli sa nama ? :)

Ima na eurosportu sad izvlačenje...

Шамрок... Хвала курцу, имали смо среће...

Sreća, sreća rados'.

I još bolje što drugu igramo kod kuće...

Hhahahaah jebeni Samrok

Ou jeaaaaaaaaaaaa

Јебем ти фудбал. Кења нас у фудбалу који играмо к'о пичке 20 година, а у ватерполу или кошарци најебемо у жребу како год да га организују.

Комуњаре усерске. Најлакши тим извукли и има диспадну.