Prijava

Da vidimo kako će cigani da prođu...

Ma ispadaju cigano od Rena :D

SVI STE VI, KOMUNISTI, PRAVLJENI NA KALUP ISTI!

Одакле тај Шамрок? Први пут чујем за њи.

Samrok, prvak irske legendo :)

Ma kakva Irska, ima da ih tršnemo !

A pošto i Partizan i Zvezda igraju drugu utakmicu kući jel to znači da će se obe utakmice igrati u istom terminu ili će jedi igrati od 19:00 a drugi od 20:45 ?

То ће морати да промене, неко ће први играти кући, јер мислим да не могу две европске утакмице у истом дану у једном граду.

Могу у квалификацијама.

Eeee рођаци , Генк добио јебени Макаби из Хаифе ... ццц ...ето шта смо пропустили ... Динамо добио јебени Малмо , ладно ће играти у ЛШ Хрвати ......
Шамрока ћемо тући , ту нема дилеме ...

Па боље да играмо Куп УЕФА у ком имамо шансе неки бод да скупимо, па да будемо редовно носиоци у овим жребовима. Којом магијом би се Рнић, Иванов или Ранковић претворили у штопере за ЛШ?

Vrh. Šamrok. Karaćemo ih.

A nacionalna manjina će da roni suze koliko je ljut:

http://i52.tinypic.com/jrfz9k.jpg

Каква је њихова лига тамо у Реп. Ирској, колико се ја сећам имају клубове у првој лиги са играчима без профи уговора?

@ Laki.Belgijanci nisu bili povlasceni tako da ne znaci da bi smo mi na Makabi ;)

Inače Genk smo zaslužili da prođemo ali nismo mi ekipa za Ligu Šampiona. Kada ti uprava proda toliko igrača i malo više se ne isprsi, naravno da će se desiti ovakvo ispadanje. Da su dali jviše para za jednog ubicu napadača bilo bi i više golova, ovako kifla. Meni je najveći problem Partizana ova uprava koja dovodi neke polovnjake.
Bili smo bolji od Belgijanaca ali ne prolazi uvek bolji.
Šamrok je smešna ekipa i njih prolazimo sigurno.
Svetla tačka dvomeča navijači. Kao i obično.

Свиђа ми се жреб. :)