Prijava

Dyo: Kvota da ce biti PENAL NA MECU (a da ne pricam za FKP) je 3,5 tako da lupas gluposti. http://www.mozzartsport.com/vesti/makazice-na-derbiju-na-1-000-ulozenih-mogu-da-vam-donesu-150-000-dinara/128778

HAHAHAHHA pa da l si pomislio na trenutak da nije obvijus trol tiket sa kvotom 1.01 (koja ima više simbolike nego slepljeni prsti Vođe nam), brt...

Inače pristajem na opkladu, kad vidim da ti je toliko stalo da nas vidiš u banu, zapeo kao da ti život znači. Voleo bih svih 5 da bude, al kontam da neće ni videti svi ponudu, pošalji im u pvt.

To je 2/5 za sad.

Najcrnje je što je ovo prva opklada u mom životu u kojoj ne dobijam ništa ni ako pobedim u opkladi.

Pristao bih i ja da me gazi ristekpa priznaje za makar pola čoveka, ne mora kao ovih 5 veličanstvenih, al' eto bar pola.

Realnije je bilo da se skupi random 5 pantera al verovatno smo nas petorica najviše polivali gay-a.

E ako je tako onda mi je drago što nisam među vama, ja sam oduvek bio gospodin pre svega!

Kakve smo hijene, evo celu stranu ćemo da izguramo.

JA NE SMEM DA SE KLADIM, NE ZNAM ZA DRUGE.

Slepi je prihvatio opkladu. Nije trol post, neće da gayi po govnima na ovoj temi, rekao meni da napišem.

Pa prihvatio sam ovu opkladu vec na onoj temi, rekao ti da moze u sta hoces jel ono ne smatras validnim?

Ako treba da se ponavljam ok

Ja prihvatam opkladu samo po mojim uslovima i nadam se da će biti penal za Partizan. Gaziju to mnogo znači, nije hrišćanski ne učiniti mu.

Brt prihvatio sam opkladu u napred bez da smo rekli u sta se kladimo i rekao mu da samo napise sta su uslovi

ма немој брате газија да банују биће досадно

Saša Ilić je odigrao 25. derbija. Pobedio je na 8, a na 12 je izgubio.

ма немој брате газија да банују биће досадно

To i ja kažem, a nas ako banuje nije bitno, opet će biti onih koji će Gazija tovariti.

On tovari sam sebe.

озб биће смор као дуло кад је отишао из партизана

hocu ja da se kladim

Aj se kladimo da si konj.

Kapuun možeš i ti da se kladiš, ako hoćeš, napiši lepo, može bilo ko od "cigana", dodaje mu se 4 meseca, a tebi do 1.7.

A samo za fantastičnu petorku (4 od pet ima jbg) je to sa trajnim.

http://vukajlija.com/forum/teme/31199-fk-partizan?strana=826#post_3447690