Prijava

Može da se da šifra vucicupederua gayiju ako poduva ban, da dolazi samo s tog? Hahahaha

Gayi je definitivno vucicpeder.

CIGANI AJDE ODGOVORITE LEPO, NE OKOLISAJTE KO PICKICE

Dakle, KLADIM SE DA CE U OVOM DERBIJU BITI SVIRAN PENAL ZA PARTIZAN (SUTIRACE FKP KAZNENI UDARAC SA 11 METARA).

Ulog je ban do 1.7.2016.

Ako budu dvojica cigana, meni se dodaje jos 4 meseca, a dvojici cigana do pomenutog datuma.

I za kraj, nudim dozivotni ban ako na opkladu pristanu slepi, dyo, salab, shomy i pseto.

Dakle, ako pristane ovih 5 autora, ako bude penal za FKP, njima po ban do 1.7.2016. a ako ne bude, to je moje zdravo sa sajta.

JAKO VAZNO: NEMA VRACANJA SA DUPLIH NALOGA, NEMA PISANJA PREKO DRUGIH CLANOVA, BUKVALNO NE POSTOJITE NA SAJTU DO TOG PERIODA. ISTO VAZI I ZA MENE.

Dyo: Kvota da ce biti PENAL NA MECU (a da ne pricam za FKP) je 3,5 tako da lupas gluposti. http://www.mozzartsport.com/vesti/makazice-na-derbiju-na-1-000-ulozenih-mogu-da-vam-donesu-150-000-dinara/128778

Derbi pocinje sutra u 17, do 16 ocekujem odgovore.
Uslovi su vrlo jasni, nema kontraponuda i izmena opklade. Ili pristanite ili budite picketine koje samo seruckaju preko tastature.

Evo,ja cu. Iako sam 90% siguran da ce vam svirati penal koliko ste smorili sa tim i napravili atmosferu da mora da se svira, boli me kurcic da li cu biti banovan, iako ne pisem nista,samo citam :D a ima onih 10% posto sansi da se smiris narednih par meseci, da pokusas da pronadjes lek sebi. Prihvatam

Zamolio bih nebitne persone koje dolaze sa duplih naloga da iskuliraju, niko ih ne smatra relevantnim za bilo sta. Hvala.

Dakle:
Dyo, Slepi, Pseto, Salab

Shomy nece, dakle nista od trajnog.

Onda dakle meni 4x4 je 16 meseci, a vama cetvorici po 4 meseca.

Drago mi je da ima odziva, jos draze sto ste poceli sa prosipanjem forica da cu vam nedostajati jer sam vam zabavan, a najdraze mi je sto ste me uporedili sa gospodinom Duskom Vujosevicem.

Odoh na tekmu sad, ristekpa

Cokula je na tekmi, pičku će da ti polomi za sva sranja koja pises sa vucica pedera.

obecavam da necu uzvratiti detetu bez detinjstva

Aneks ugovoru: Neka ban nastupi od ponedeljka, da možemo da se mažemo govnima malo za vikend, hm?

A prepreden je gazimudo, posle dođe i napiše "a pa nisam ja rekao kad počinje, mislio sam 25. juna xD". Od ovog ponedeljka, ne prvog ponedeljka u maju!

Aha, zaključujem sad da si mislio da počinje od prvog marta, sve ok.

Srećno na derbiju, neka veće ciganšture pobede!

Газимудо, то што неко не пише 10 постова дневно, не значи да је дупли. Овај Зверко баш ретко пише, али се из његових постова види да прати. Нисам приметио да се понаша као дупли, ето чисто да кажем, мада је и боље је да не улажеш трајни бан у ову глупост од опкладе. Која је уопште поента овога? Ако буде пенала за Партизан, ти ћеш рећи "ето, свирали намерно да би испало да Звезда није привилегована и заштићена", а Цигани ће рећи "толико сте кукали и вршили притисак, да је судија морао да свира". Нико никоме неће ништа доказати, а што је најјаче од свега, пенал може пасти и без неког договора да буде пенал. Додуше, јасно ми је да ти ту опцију не признајеш. Углавном, ја колико видим, овде је поента у томе да покушавате једни друге да удаљите са форума, да не морате да читате постове људи који вас нервирају и то ми је прилично смешно.

Hahahaha zverko1

A brate poenta je da se trpamo, a ne na 4 meseca banjavamo. Bolje manji ban, 7, 10 dana pa da ga mozes trpati kad se vrati heheheh

Neće biti penala za Partizan ako bude gusto sig

Dajte neke dobre strimove pls

Томић је солидан говорник.

Kućo, jeste li šesti pred derbi? xD

Kućo, jeste li u dugu 50 miliona? xD

буквално сам дошао да напишем СВЕ ТИ ЈЕБЕМ КРВАВО ТИЈАНИЋУ

Nismo kuco nego 35.

Kako 35 kad je neki dan bilo 48? xD