Prijava

i nemojte sad sa pričama vučić lopov i slično, niti je bio penal, niti je bio nepravedno poništen gol. realnololo

Ko su pre ovi što igraju za Partizan, čuo za Brašanca i Bandalovskog samo jbg

деје вучићпедер занима ме његово саопштење

реално нигде пенала онај се бацио бугарин

Kakva vam je titula, kakav vam je klub, takva vam je i opklada.

Molim za ban od 16 meseci.
P.s. sa moba sam, ne mogu da okacim klip al znate sta bi bilo.

PoYY hijene

Eto, da sam prihvatio opkladu popio bi trajni brt. I posle opet cigani gomna, a mi se trudimo da širimo prijateljstvo i ljubav dobronamijernu.

Ja sam samo Gazimudo, mene ljubit - to je ludo :(

Gazimudo
Kakva vam je titula, kakav vam je klub, takva vam je i opklada.

Molim za ban od 16 meseci.
P.s. sa moba sam, ne mogu da okacim klip al znate sta bi bilo.

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
https://wheninspirationstrikesme.files.wordpress.com/2012/08/stray-dog-2.jpg

Kakva vam je titula, kakav vam je klub, takva vam je i opklada.

Da nam nije Vučić osvojio titulu? FK Partizan nam je osvojio titulu sa matorim Ilićem, Bugarima i pojačanjima iz Bežanije i BSK-a.

Па наравно када нису могли да одбију директиву из Немањине да доведу те играче...

Gazimudo
Kakva vam je titula, kakav vam je klub, takva vam je i opklada.

Molim za ban od 16 meseci.
P.s. sa moba sam, ne mogu da okacim klip al znate sta bi bilo.

PoYY hijene

http://i.imgur.com/m27Qdgjl.jpg

Све у свему надам се победи Партизана против Радничког из Ниша следеће недеље, који нам је уз Борац највећа претња у борби за титулу.

Dajte kera pa banujte i mene ako treba,da ne kuka duletov hemoroid, boli me kurac. OPAAAAA, vucic i covic i fmp i arapi i rusi jaci od toleta

Šteta što se izgleda neće igrati i treće derbi pa da Vieira buda bolji strelac u derbijima od Mancea.

Penala nije bilo ali je poništen čist gol zbog navodnog ofsajda i tu nemate nikakvih činjenica na vašoj strani.

Misliš na činjenicu da su šesti a da deveti im diše za vratom? Na to misliš?

Nerealno je očekivati da Partizan neće uči u fajnal ejt ili kako već, ne mogu valjda baš toliko slabo da odigraju do kraja...

FAĐO
Šteta što se izgleda neće igrati i treće derbi pa da Vieira buda bolji strelac u derbijima od Mancea.

Šta, kao, Partizan loš a Mance poginuo, sreća sreća radost?

Kakvi ste vi bolesnici leptijebem

Skočimiš
Penala nije bilo ali je poništen čist gol zbog navodnog ofsajda i tu nemate nikakvih činjenica na vašoj strani.

u trenutku upućivanja lopte dva Partizanova igrača su bila u ofsajdu, zastavica odmah gore, odmah zvižduk tek nakon toga kontakt s loptom Mihajlovića i gol.
Ofsajd čist kao suza. Nego, oba žuta Lukoviću. Kako si to video, msm je l' prvo Cirbes blokirao ili je udarila od tablu?

Čist penal (ja mislim da jeste, ali u svakom slučaju mi je drago što nije sviran zbog tolikog jedenja govana oko penala) i čist gol, da se razumemo, i još par diskutabilnih situacija (a tu ne mislim na prekršaj nakon kog je ibanjez dao gol, ne znam o čemu tomić sere kod toga, nego na par sviranih ofsajda, onaj izmišljeni faul vieire nakon čega bi bilo 1v1 i još par momenata). I odličan derbi, intenzivan, igralo se (bar do crvenog lukovića).

A onaj vaš gogua ili je lud ili vrhunski igrač, u devedesetom trči kao da je tek počelo, a kad interveniše toliko je opušten da ipak mislim da je lud malo... I levi bek vam je odličan bio, onaj riđokosi, bogosavac, kako već.

Ali, da smo vas jebali - jebali smo. I da ste šesti - šesti ste.