Prijava

Mislim da trenutno moze da vam ponudi samo kurac

Ljudi izvinite umalo da zaboravim, srećan vam dan osnivanja matične države.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/pomozi-boze-fudbaleri-partizana-posetili-manastir-durdevi-stupovi-uoci-gostovanja-novom-pazaru-clanak-2782711
kao da su dosli da se skidaju sa horsa pre 3 meseca,pa im se stanje malo popravilo,a idalje nisu bas najbolje.
mislim na fotku

Партизан кад губи у гостима, ја одма заокружим 2 на тикету

na kom tiketu zaokružiš ako već gubi?

Smete li derbija?

Realan rezultat 9:2 za Partizan

Leonardo-Leandro(Tavamba)-Leonardo

onaj jankovic je dno dna.vidi se da mora da igra kako bi nekog zajebali da ga uzme.koliko je napada samo sjebao.nije imao los dan.jednostavno ne zna.
djurdjevic klasicna seljacina.sisao kitu po evropi(za dobre pare),oterali ga.ovde jebe ove mucenike kako hoce i onda se prokurci.da je makar malo normalan imao bi danas 2 asistencije.da je normalan...leonardo druga dimenzija za nasu ligu i nase pojmove.i onaj tavambe se trudio.deluje mi da pojma nema,al skace,tuce se...ima efekta to sto radi.

A znate sta ja najvise volim kod vas? To, sto kad vam se nesto svidja ne obracate paznju na cinjenice. Da nisu izgubili 28 utakmica za redom, da u tri utakmice sa direktnim konkurentom za titulu imaju 2-1-0, da su primili ubedljivo najmanje golova u prvenstvu. Da se na kraju krajeva u istoriji fudbala nije desilo da ekipa koja ima dva najbolja strelca prvenstva ne bude prva na kraju.

Ja se nikad nisam opterecavo sa statistiku. Neeee... samo da je lepo.
http://www.alo.rs/resources/images/0000/025/063/01_1000x0.jpg

jebe te samo statistika po kojoj nemaju najviše bodova

Haha, mislio sam da nista vise ne pisem zbog one kalasture kosmopolite, ali ne ide da ne odgovorim u ovako specijalnim prilikama. Kad su napadali Toleta, Partizan ih je drao redovno ko Musa jarca, vidi se kako prolaze u nezatvorenim utakmicama. Ne mogu ni da nameste be repova koji ce ih pratiti.

onaj jankovic je dno dna.vidi se da mora da igra kako bi nekog zajebali da ga uzme.koliko je napada samo sjebao.nije imao los dan.jednostavno ne zna.

Odmah da kazem nisam gledao utakmicu, al Jankovic je (bar dok se kornjaca nije razigrao) bio solidan tehnicar za nase livade, tj. bar na pocetku sezone. Inace nije on pacin nego je na pozajmici iz Olimpijakosa.

djurdjevic klasicna seljacina.sisao kitu po evropi(za dobre pare),oterali ga.ovde jebe ove mucenike kako hoce i onda se prokurci.da je makar malo normalan imao bi danas 2 asistencije.da je normalan...leonardo druga dimenzija za nasu ligu i nase pojmove.i onaj tavambe se trudio.deluje mi da pojma nema,al skace,tuce se...ima efekta to sto radi.

Sa ovim se slazem, da je Djurdjevic seljacina narocito, iz prve ruke, a Tavamba je nub, ali zahvalan nub, trci on juri jebiga, trudi se, za razliku od Vasingtona npr. kojeg je boleo kurac.

mislim da je jankovic sada njihov.otkupili ga.ili sta vec.dobili za dz.
covek se danas zakucavao u ljude.ne znam brate,al meni je ono dno dna.nepopravljivo los.

Ne znam nisam gledao, nije da ga branim boli me kurac, ali na pocetku je bio ok, i vise, posle dosao Leonardo, on se u medjuvremenu i povredio, pa iz povrede na klupu isao i to. Jebiga moguce da je kriminalan bio, ne znam.