Prijava

Ju, ja pročitah Srbi za vrbe.

Ja sam iz Leposavica. Ako hocete sacekacu te paketice i podeliti ljudima. :)

Pluscina!

Uskoce, kako ti ocenjujes situaciju u Leposavicu, a i sire?

Џими
лицемеран је и огаван назив теме ''Срби за Србе''.

Naziv teme je takav jer se tako zove akcija.

Trenutno je mirno. Ali ono na pocetku je bilo jebano. Sirene, kurac palac. Rat je mogao da se namirise.

Realno, situaciju sagledava na pravi nacin Dzimi i jos 2-3 lika, ostali su licemerni do zla Boga. Puna su vam usta Kosova, patriJotizma, kuraca-palaca a sedite pred racunarom i ne radite nista korisno. U pricu o tome da li su Siptari i Albanci isti narod necu ni da ulazim, ne mozes idiotima objasniti neke stvari.

Meni npr. šište jajnici za Beogradom pa šta ću- to mi je glavni grad kakav je takav je.
I šište mi jajnici za političirama koje čuvaju drotovi u najnovijem kombiju koji, juče ga gledam, upaljen stoji i radi da bi mu radila klima unutra.
Para slabo da više imam slati, od mene je i bilo dosta, u te humanitarne nešto i ne verujem ali ako potraje akcija ne verujem da neću nešto poslati.

Rat je mogao da se namirise.

znaci da saljemo hranu ipak..

Decxko jel cemo i mi Albanci da dobijemo neki poklon?

Netjesh decxko, ramazan je pocheo...

A kad zadje sunce?

Daćemo mu zekat, šta fali.

Onda ćemo svi da iftarimo jeboga ti, sednemo i pojedemo ovo što nam niko nije poslao.

Istina, treba misliti i o siromašnoj, muslimanskoj braći.

Normalno da treba, pravoslavlje je na istoku, baš kao i islam.
Jebeš ti ovu zemlju ako je iko gladan.

Normalno da treba, pravoslavlje je na istoku, baš kao i islam.

Što jes jes, kažu Ex oriente lux.

Al bez zajebavanja, jel bi se iko od Vukajlijaša javio za onaj predlog što sam ostavio na prvoj strani? Koliko ste humani, decxko?

Што волим овакве теме где се свако ко има другачије мишљење моли или да напусти расправу или се назива погрдним именима.

Humanost se pretvara u bes kad izdvojiš par milja dinara a banka ili pošta ti naplati još milju za proviziju jer, jebiga, to nije oslobođeno poreza a ipak nije 1995.godina da bacaš cigare, vodu, hranu direktno ljudima koji su na traktorima posađeni napravili kolonu od Beograda do Kragujevca i dalje...

retko ko je human ovde, svako gleda svoju bulju.

pre neki dan su pozivali na davanje krvi u centru grada, poklanjali su karte za bioskop.
njih 200 je dalo prvi put u zivotu krv da bi na kraju odveli devojcicu za dzabe na film.

Ok, ja sam pitao ko hoće, ne ko i zašto neće.