MENSA - Organizacija natprosečno inteligentnih ljudi

  1. Ne znam koliki mi je IQ, i nemam potrebu da odem negde da bi mi neko rekao da sam genije ili da sam glup k'o kurac.

    IQ>135 (manje od 1% svjetske populacije je ostvarilo takav rezultat)

    Екстра брате, да сам женско тотално би ти дао пичке.

  2. "jeli upao?"
    И ја сам био у МЕНЗИ, тај упао нисам јео, само пасуљ и поховани качкаваљ.

  3. U, dobar je taj pohovani kačkavalj.

  4. ne bave se nicime.
    nego pri pisanju CV-a napises da si clan MENSE da bi poslodavci drkali kurac na tebe, zvali te vec odma na posao.....pa ti ovi iz MENSE odbijaju 5% od svake plate u njihovu organizaciju.

  5. Не бих се ја хвалио кад бих сазнао да сам геније на основу неког теста. Мислим да је превисока интелигенција подједнако аномалија као и прениска, а то говорим из искуства, јер свим натпросечно интелигентним људима фали понешто. Ево, мој буразер је био члан те лејм менсе и испичкарао их на крају, јер су већина социјално-ретардирани. Џабе им висока логичка интелигенција, кад не умеју да се сналазе у времену и простору, а још мање у интеракцији с људима. Типа, упознао мој буразер неку девојку из Менсе из Новог Сада и договорили се да се виде у НС и да га она сачека. Питала га 'на којој аутобуској станици да те чекам, има две?', притом мислећи на одлазни и долазни перон. И ладно га чекала на одлазном перону.

    И фора, имају тамо у Менси нека окупљања, па се деле на неке секте. А имају и часопис у коме неки лик као смишља мозгалице, он је као суперинтелигентни џек, а у ствари их копипејстује с нета, јер сам пола тих мозгалица чуо још у основној школи.

    Да не помињем колико времена треба натпросечно интелигентним људима да сконтају да си саркастичан...

    Добро је да имаш интелигенцију изнад просека, али не и превише.

  6. MENSA-organizacija koja služi da ljudima diže ego, za koji kurac inače služi ta organizacija, čime se oni bave?

  7. ...
    "jeli upao?"
    И ја сам био у МЕНЗИ, тај упао нисам јео, само пасуљ и поховани качкаваљ..
    ...

    I fasovao salmonelu? :)

  8. јер су већина социјално-ретардирани. Џабе им висока логичка интелигенција, кад не умеју да се сналазе у времену и простору, а још мање у интеракцији с људима. Типа, упознао мој буразер неку девојку из Менсе из Новог Сада и договорили се да се виде у НС и да га она сачека. Питала га 'на којој аутобуској станици да те чекам, има две?', притом мислећи на одлазни и долазни перон. И ладно га чекала на одлазном перону.

    Lol. Ovo sam ja u svakoj reči.

  9. Да не помињем колико времена треба натпросечно интелигентним људима да сконтају да си саркастичан...

    +1

  10. Ево, мој буразер је био члан те лејм менсе и испичкарао их на крају, јер су већина социјално-ретардирани.

    kapiram ga.
    kad sam bio prva godina na faksu sam polozio taj test, iz razloga sto se moja tadasnja cura nesto lozila na jednog lika sto je u mensi na foru "on je tako pametan" pa reko da vidi da mogu i ja.
    kako god bilo, pokazem ja curi da sam "pametan", odem ja na neko kao prvo okupljanje, smore me ljudi tamo (mnogo se prave pametni a to mi malko ide na zivce), popijem pivo, odem kuci i nikad se ne uclanim.

  11. Moj je ogroman za naše uslove - 19 cenata. Opadne to u ladnoj vodi, al' priznajte da sam solidan primjerak.

  12. ONI PIJU PIVO !???????????????????

  13. Lol. Ovo sam ja u svakoj reči.

    Hahahaha, i ja.

    Ali objasnio je taj post sve. Može lololok.

  14. Pa ta Mensa ti kao što je navedeno gore znači koliko-toliko prilikom dobijanja posla,
    ali kako su meni rekli to je najviše društvena organizacija, održavaju se okupljanja, putovanja, itd...
    Evo baš se sad organizuje put u Sloveniju na vikend, i tako...

  15. Pa ta Mensa ti kao što je navedeno gore znači koliko-toliko prilikom dobijanja posla,

    znaci kurac moj. znaci fakultet, praksa, prethodno iskustvo... ako gledam nekom cv i njegov glavni adut je da je u mensi, a nema nista od prakse za posao ili nista od fakulteta, mogu samo da ga lepo oteram u pizdu materinu.

  16. Ааааааааа , зато Келт има тако понекад чудне одлуке , висок IQ му помућује разум ....

    Ја сам за то да ми од ове теме направимо "Јебање 6" .....

  17. Ааааааааа , зато Келт има тако понекад чудне одлуке , висок IQ му помућује разум ....

    taj test sam polagao pre cirka 8 god. od tad sam ubio taj iq alkoholom ne sekiraj se.

  18. pa to i jeste drustvena organizacija
    jer su genijalci skapirali da im socijalizacija sanormalnim ljudima ne ide, pa se onda organizuju po nekim prostorijama, parkicima i onda diskutuju o pametnim temama koje su ustvari debilne

  19. Pa ta Mensa ti kao što je navedeno gore znači koliko-toliko prilikom dobijanja posla,
    ali kako su meni rekli to je najviše društvena organizacija, održavaju se okupljanja, putovanja, itd...
    Evo baš se sad organizuje put u Sloveniju na vikend, i tako...

    ВАААААУ. Организује се пут у Словенију. Вероватно се друже са словеначким менсерима или менсурима, како се већ каже за члана организације.
    Баш ме занимају њихова окупљања. Јел су тајни као масони или мож' свако да налети?

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.