Prijava

sacekajte da se konsultujem jos sa nekim moderatorima, ali mislim da ne moze ovo, da se racuna u spem i da cemo brisati te definicije, i banovati za spem ako se nastavi.

nije problem vasa igra, nego posledice na ostale definicije i bunjenje sto se to ne brise.

sacekajte malo sa ovim svim.

Upiši ti i mene.
Nego 'oćeš ti da zadaješ teme ili onako mi sami slobodnu?

sacekajte da se konsultujem jos sa nekim moderatorima, ali mislim da ne moze ovo, da se racuna u spem i da cemo brisati te definicije, i banovati za spem ako se nastavi.

nije problem vasa igra, nego posledice na ostale definicije i bunjenje sto se to ne brise.

sacekajte malo sa ovim svim.

Зато сам и мислио у 12 ноћу, да не зајебемо неког.

I ja bih učestvovao, ali neću da imam dupli nalog, pa ne mogu. No, sa zadovoljstvom ću da vas lajkujem.

i ako bude moglo, nema duplih naloga, zaboravite na to.
ako ocete da pisete gluposti pisete sa orginala.

Келте, фора је што ово није као оно што је било. Нит је иста тема нит су трол дефке. Само су лоше :)

Значи око 0 и малко у минус то нам је циљ. И нећемо вероватно сви у исто време да пишемо као што је био случај са истом темом. Неколико дана ће се крчкати

Мада ако то наше буде спем онда бануј цео сајт лололол

САад тренутно имаш једно 15 страна дебилизма на дефкама лолололо

I ja bih učestvovao, ali neću da imam dupli nalog, pa ne mogu. No, sa zadovoljstvom ću da vas lajkujem.

Мислиш да ћеш пасти у искушење да пређеш на тамну страну, хм? :)

Upiši ti i mene.
Nego 'oćeš ti da zadaješ teme ili onako mi sami slobodnu?

Слободна наравно, нисам ја Пеки :) Ал' ае да сачекамо да видимо шта ће да каже државни врх.

lolololo znam, al mislim da ne morate jebeno jos i namerno da radite to.
sacekajte malo.

Келте немој да нас сад саботираш, правила су стриктна за све и иста! И зна се зашто се раве дуплаци. ЈЕБОТЕ пусти нас једном да се зезамо онако како оћемо, молим те...

Полако, полако, све ће' се договоримо. Или нећемо.

Мислиш да ћеш пасти у искушење да пређеш на тамну страну, хм? :)

Ma kakvi.

ЈЕБОТЕ пусти нас једном да се зезамо онако како оћемо, молим те...

JEBOTE, jel ti mislis da je vukajlija samo tvoje igraliste sa ljuljaskama i klackalicama.
aj cuti molim te i strpi se malo.

Келте, зашто то радиш децхко ?

проблем је што ви видите увек али увек СПЕМ свугде и увек. То је ваш проблем. А нико да схвати да нећемо писати сви одједном и да неће бити истих тема и да неће бити спема. И да неће бити спема. Уствари, сконтајте да неће бити спема. То је најбитније

И да, ако буде могло, играм се и ја.

Уписуј ме Мићко.

проблем је што ви видите увек али увек СПЕМ свугде и увек. То је ваш проблем. А нико да схвати да нећемо писати сви одједном и да неће бити истих тема и да неће бити спема. И да неће бити спема. Уствари, сконтајте да неће бити спема. То је најбитније

strpi se bre dete, koj ti je?

sacekaj da vidimo kako i sta, dal moze i kako, da ne bude posle modovi koj kurac mi brisete definicije kad se igramo, a ono doso neki mod i pobrisao, pojma nema o cemu se radi.

ne mozete sami ovo kolko god bi ti hteo pa to je.

Thumb_53014457
Фејзбукманијак

Е пишам се на вас који оће да учествују а МРЗИ их да отварају дупли, Е МОЈ КУРАЦ ЋЕТЕ ДА УЧЕСТВУЈЕТЕ! ИЛИ ПОШТУЈТЕ ПРАВИЛА ИЛ СЕ ЈЕБЕНО ТОРЊАЈТЕ СА ТЕМЕ! пун ми курац више свилених ликова које МРЗИ, замисли МРЗИ да отвори дупли! А КАД СЕ ЛАЈКУЈЕТЕ НЕ МРЗИ ВАС?!

Opusti se malo čoveče, spucaće te nešto. Kad rekoh mrzi me ne mrzi me što sam lenja nego sama činjenica da imaš dupli otvara ti i mimo tog neke druge mogućnosti lolo a ne bih da dolazim u iskušenija.

каква искушења, пичке материне, завршиш са овом зајебанцијом и не улазиш више, готова прича... кога брига за неке тамо плусеве на неком тамо интернету?

аурора онда се немој играти... јеби га... ја имам Отрсијо већ скоро три месеца и нисам се лајково нити ћу. а нисам се ни логово са њега... ако не можете дискулирате с лајковањем онда не знам шта да вам кажем...