Prijava

ахахаха фејзе ти си баш љут к'о рис на неког данас, полако, опуштено као бабина сиса...

Келте, једино што се од вас тражи је да се не брише дефиниција НАМЕРНО ако је ник нпр "Мићков дупли" то једино..

Mislim da mu je seltik pritisnuo žicu :)
Nije stvar u lajkovanju nego eto banovan si ideš tamo, hejterišeš nekog bla bla.
Hajd ti dotad, dok ovi većaju hoće li dati ili ne, bolje utvrdi pravila. Npr. Nema pisati definicije tipa JEBEM MATER MODOVIMA, ADMINIMA, KTITORIMA jer je to po difoltu lako srozati u minus, pa onda nema plagiranja očiglednih najpopularnijih def. npr Moja čukunbaba omnipotentno biće itd.

Mislim da mu je seltik pritisnuo žicu :)
Nije stvar u lajkovanju nego eto banovan si ideš tamo, hejterišeš nekog bla bla.
Hajd ti dotad, dok ovi većaju hoće li dati ili ne, bolje utvrdi pravila. Npr. Nema pisati definicije tipa JEBEM MATER MODOVIMA, ADMINIMA, KTITORIMA jer je to po difoltu lako srozati u minus, pa onda nema plagiranja očiglednih najpopularnijih def. npr Moja čukunbaba omnipotentno biće itd.

Све то има у мом првом посту, погледај.

Келте, једино што се од вас тражи је да се не брише дефиниција НАМЕРНО ако је ник нпр "Мићков дупли" то једино..

da, ali cemo obrisati SLUCAJNO. kazem ti strpi se malo, za sad ne moze, ako bude moglo reci cu kad budem znao, posto necu da se pravim blesav i da vam sam zabranjujem ili stagod.
samo vam kazem da se ne dizete mnogo i ne nadate da je to sigurno.

sto znaci, zakljuc teme do malo kasnije.
za sad nije dozvoljeno da radite ovo, tj, brisace se definicije regularno ako neko naidje na njih i banovati dupli ako pisu glupe definicije.
ako moze, i ja cu da se igram. sa svog naloga, jebes dupli. izracunacu prosek rucno.

moze ovo.

par pravila samo:

Ma neka ih, toliko gluposti se pojavljuje da će to njihovo da bude statistička greška. Ali pod uslovom da nema žalbi i da ne moramo da gledam jel neka definicija koju oćemo da obrišemo sa tog takmičenja. I da ni slučajno ne pišu oko ponoći, to je udarni termin.

Еј, бре, Келте, украдоше нам фору!

Сјајна идеја, хаха. Оћем, оћем!

a kad da se piše onda?

a kad da se piše onda?

kad god oces, samo nemojte svi odjednom i to je to.

a kad da se piše onda?

Od ponoći do pola dva je udarni termin zbog kalendara.
Pišite pre podne, u periodu od 3-6 popodne recimo ili od 10 uveče do ponoći. I nemojte silovati jebiga sa sto definicija. Jedna po glavi i dobro.

Mićko sredi malo pravila i baci ih na prvu stranu.

рачунајте и мене, за спрдњу, за зајебанцију, за транге франге, лолооло. дакако ћу да учествујем!!2

Фејзбукманијак
аурора онда се немој играти... јеби га... ја имам Отрсијо већ скоро три месеца и нисам се лајково нити ћу. а нисам се ни логово са њега... ако не можете дискулирате с лајковањем онда не знам шта да вам кажем...

лажеш, децхко, налог под именом "Отрсијо већ скоро три месеца" не постоји, ллооолололо

едит пјаф: мићко, ма са оригиналних, па ћемо да сабирамо све на крају, није то нешто пуно посла.
едит но.2: курац, биће и ту јебада. пратијоци ће да јебу плусевима, лолоолол

Е да келте, јел пишемо са оригиналних налога или дуплих? И је л' да те упишем?