Prijava

Имам ЛП Позитивне Географије!!! Ај то надмашите!

buttinacookiejar

Azru.

Mislim da si ti jedina osoba koju je blam što ima Azru u kompu.

Имам ЛП Позитивне Географије!!! Ај то надмашите!

Kings of Leon, decxko. Kings of Leon.

Madona, 50 dinar, Evroviziju 2006-2008, Đogani, Toše, i po nešto od Blajvage i Cece. Sad je sve obrisano.

Па да је неки од нас отворио, ћуто бих, ал кад модератор дуплира тему (и то своју!)... не могу да одолим >:>

Е, видиш, а позната ми тема... :) Можда сам већ писао на истој, ал' пијан па се не сећам.

Е, имам и ја све од Ван Гога. :) Чак неке ствари и слушам редовно. А јесте ме блам. Данас сам баш слушао.

imam 2 pesme od ove nemice sto osvojila evroviziju, lene. :)
ostalo je ok.

Bog te dragi ja imam Britnej Spears pa vi vidite !!! u jest me blam što sad napisa ovo bem ti život

Mislim da si ti jedina osoba koju je blam što ima Azru u kompu.

I mene bi bilo blam da imam.

Mislim da si ti jedina osoba koju je blam što ima Azru u kompu.

Verovatno. Nekima je Džoni prorok, a Azra filozofija. Meni lično, Azra je jedno folk-rok govno sa mudroserskim tekstovima. Jebi ga.

Имам ЛП Позитивне Географије!!! Ај то надмашите!

Мрмун би био поносан! :)

Jebote, evo još Trix FX i MC Stojan, kuku... Odakle mi to? Permenant delete.

Имао Ајрон Мејден, али сам од срамоте обрисао пре три године све од њих. Иначе сви ме зајебавају што имам све од групе Helloween, али ја сматрам да су они предобри музичари, можда су мало геј метал оријентисани, али ја уживам да их слушам. Јбг, чак ни ја нисам савршен. И да... Многи ме јебу што пустим некад Елвиса по цео да да слушам, али заболе ме. Он је краљ и изумитељ рокенрола, и слушаћу га док не умрем.

Многи ме јебу што пустим некад Елвиса по цео да да слушам

Elvis je kralj, decxko.

Мрмун би био поносан! :)

Хаха, да му скенирам Блајвагу са знојницом око главе, да има чиме да се забавља ноћима :)

Ajde Džimi i Peki priznajte da imate sve Cukićeve pesme.

Немам ништа на компу од њега, али слушам на јутјубу.

A ja ionako ništa sa kompa ne slušam, jebem li ga. Ali smatram da gore od HIMa ne može.

Еклипс, шта фали Бритни Спирс???

Хаха, да му скенирам Блајвагу са знојницом око главе, да има чиме да се забавља ноћима :)

Лееееј... Био би секс. :)

Ali smatram da gore od HIMa ne može.

Lol. HIM. Koj bi to transfer blama bijo.

Имам и све од Соник Јут-а и сви испизде кад их пустим, ал' они су ми јебено кул. А од Нирване сам све побрисао, ал' држим албум Ин Утер'о, за то ме мало блам, ал' мислим да је одличан албум.