Вукајлија СТРИП

  1. Poručio vam samhain: NEMA OD TOGA NI GO KURAC BAGRO!

  2. Pustićemo u prodaju strip. lol

  3. екелекекеле Џими кобјашњен!" :))

  4. aaaa to bi bilo totalno simpaticnooo

  5. Ahahah, ludi ste. :) Dobra ideja. Možda previše nolajferska, ali dobra ideja. :)

  6. TATIC Или: Џанки да дојаву да СтефанКостић преузима сајт, али га сви испрозивају. Костић некако банује мод тим и кајзена, и на пар аутора је остало да ослободе мод тим, украду магични кулен и искористе га да врате стари поредак. CITAT

    Како је ово штреберски, неко би се исповраћао.

  7. Jel' mogu i ja nekako da učestvujem? Neki lektor ili tako nešto???

  8. Ja sam imao ideju da napravim igricu na ovome načinu, ali sam odustao jer je preteško (preveliko) :)
    Inače, ovo je čist nolajferizam.

  9. totalno si simpatican fejs :)))))) ono skroz :)))

  10. kontam da bi i vejva mogla da crta, čekamo da dođe :D

  11. Имам ја једну ,реалну идеју.Пошто ће свака епизода бити за себе , може да се уради да свака епизода буде сиже једног филма , мало измењеног садржаја у складу са плејадом ликова који ће бити инкорпорирани у дату епизоду.

    Типа , лупам :Терминатор , Господар прстенаца , Титаник , Инсепшн , Шутер Ајланд , Кишни човек ...... избор је огроман ....

  12. I jedan broj neka bude "7 i po", gde Laki gura kontejnere jer ne može da jebe lolo

  13. Laki lepa ideja al mi bismo da budemo originalni, ako me razumes

  14. ubacite mene kao lika koji je uvijek tu negdje u pozadini a malo ljudi ga zna iako je uvijek prisutan bas kao sto i jesam na vukajliji lololol

    bez zezanja sad, predlog je odlican, Fejze spreman sam da pomognem i imam puno slobodnog vremena, jedino sto ne znam je da crtam jbg ali mogu da pisem dijaloge do besvijesti, kako god, zelim da ucestvujem. predlog: bilo bi dobro da se sve dobro organizuje pa tek onda da pocnemo sa radom inace ce da nastane haos.

  15. kontam da bi i vejva mogla da crta, čekamo da dođe :D

    Kako se ranije nismo setili..

  16. Maggot tako ce i biti. Nece se sad odmah poceti. Prvo da se sve organizuje.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.