Вукајлија СТРИП

  1. Вербални, управу си. Ево ревидиране верзије.
    http://img830.imageshack.us/img830/7796/08082011389.jpg

  2. da laki bila je, i ona je pala na konanove zavodnicke sposobnosti

  3. Vito, ovo već jebe!
    Edit:
    Samo malo detalji da se dorade, isprave sitne greščice i malo prolepša i to je to lolo

  4. Vito, ovo već jebe!

    Може то много боље, ово је баш на брзину.

  5. Vito , ovako ćemo , kad ti uradiš neki lik dobaci ga kod mene na pvt i ja ga sredim u paintu jer i ja sam krenuo da crtam doppiu al' nam se stilovi jako razlikuju , tvoja je fascinantna sve uslove ispunjava ko da je neka riba sa neta , ne možemo crtati strip sa različitim likovima..

  6. Хоћу ја да цртам О:

  7. E, a šta mislite o ideji da strip bude sastavljen od likova koji su crtani različitim stilom, namerno, radi fore.
    Osmisli se priča, nešto je poremetilo svetove i svi se izmešali, nastao haos kurac-palac, nešto tipa Kostić prestao da glumi moderatora, Džanki bacio pravu dojavu i tako te gluposti i svi se našli na nekom sjebanom svetu i biju se protiv sila zla, nešto na foru Bušidove priče, a mogla bi i ona sama da se koristi, doduše izmenjena malo, ako se on slaže.

  8. Или: Џанки да дојаву да СтефанКостић преузима сајт, али га сви испрозивају. Костић некако банује мод тим и кајзена, и на пар аутора је остало да ослободе мод тим, украду магични кулен и искористе га да врате стари поредак.

  9. Mogli bi da se bijemo protiv Čedinih zmajeva? lololol

  10. Može, ali valjalo bi da likovi budu što različitiji, i jedan od njih da bude u South Park stilu obavezno lolo

  11. A neka žena u Lejdi Gaga stilu. Mesnata. lololol

  12. Ljudi o tome se brine fejzbukmanijak nije vaše da sastavljate scenario..
    Elelm

    Doppia on paper
    http://img830.imageshack.us/img830/7796/08082011389.jpg

    Doppia paint

    http://img232.imageshack.us/img232/636/doppias.png

    Glupo je ispala znam , ne mogu da pratim linije suviše su tanke sa Kaizenom je bilo mnogo lakše..

  13. Или: Џанки да дојаву да СтефанКостић преузима сајт, али га сви испрозивају. Костић некако банује мод тим и кајзена, и на пар аутора је остало да ослободе мод тим, украду магични кулен и искористе га да врате стари поредак.

    GOSPODAR KULENOVA ! ! !

  14. Verbalni mi samo dajemo predloge.

  15. Oću i ja da me neđe ima.

  16. Što negde na netu ne pokušate da nadjete odgovarajuće likove pa ih malo preradite. Mislim da je tako lakše i brže.

    edit: Verbalni mi samo dajemo predloge.

  17. Јавио ми се јогурт и реко је да ће помоћи!

  18. Ja zelim da mi vi mene kazete gde ima jeftina kavurma i cvarci jutros?

  19. Ako bi ih našli na netu ne bi bili originalni , jer strip likove svi rade po potpuno istom šablonu , mi oćemo da nam budu različiti svi , na primer kada bih crtao tebe morao bih da nacrtam Dragojla sa nekim tvojim osobinama kako bi čitaoci mogli da te prepoznaju i pre nego što pročitaju da si to ti..

  20. Јавио ми се јогурт и реко је да ће помоћи!

    Evo sad i ja pričam s njim, kaže da se ne zanosite previše, bolje da bude kratko.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.