Prijava

Ја сам за то да снимимо филм ,а та радња буде дешавање са тема "Јебање","Јебање 2" ,"Јебање 3","Тетра јебање" и "Јебање 5" .....

Амин

Вербални ти ћеш онда одрађивати цртање руком. Па ћеш нам слати цртеже које ће неко обрађивати на компу. Просто

Вита, имам те у плану. Донт вори :)

Jel mogu ja da numerišem stranice?

Свиђа ми се идеја :)
Ја могу било како да помогнем, осим да цртам, за то сам оперисан :)

Fejzbuče nemaš frke , a mogao bi neko da mi scenario šalje na pvt , Cmarko mogao bi ti ako si kreativac..
Ili Bušido a ?

Ја могу било како да помогнем, осим да цртам, за то сам оперисан :)

+1

Eto, i ja.

Ako ne znaš čiji sam dupli, pitaj na pvt. Nećeš se baš oduševiti.lolo

Шта мислиш?
Да пишем епизоду је ли? :)

то ћемо још да се договоримо. Мора прво да се оформи екипа. А после пичимо. Реално неће моћи да учествују сви који желе, јер би било много неслагања. 4 5 који цртају и још толико за сценарио. Хм, мислим да је то ок... а можда и више њих, ко ће га знати

Рачунај на мене Фејзе, идеја ће јебати! Ал рачунај на било шта сем цртања, као СМаре сам ту. :)

имам идеју

Свако ко жели да се његова прича узме као материјал за стрип нек напише, али нек прати форму стрипа. Значи са све дијалозима и те муње. Не сме у стрипу имати себе као лика и то је једино правило. Па ћемо после одредити ко је заслужијо да буде у стрипу тј чија прича

Шаљите ми то на ПВТ или овде свеједно. А ја ћу сутра прексутра да нашпишем моју епизоду

E da ga jebeš.
Nemam ja neke ideje, nisam baš kreativan...
Bilo bi kul kad bi postojao grupi pvt, pa da razmenjujemo ideje i tako to.
A s obzirom da ne postoji, može na fb ili skajpu.
Hm?

немам појма, нема се коначан број људи, треба сад да отварамо оно вукајлија фан клуб па као пичимо идеје ту. Ако се ограничи број људи, онда може групни чет. Овако форум и то је то :)

xat.com
Evo ti ovde oni četovi i sranja, nije nešto naročito al' može da posluži, a još moš i da crtaš pored četa lolo

Zašto na FejZu i Skajpu kad imamo forum decxko ?
Dovoljno je nas petorica dobrih crtača , jedan dobar fotošoper i nekoliko scenarista..
E sad neka svaki scenarista napiše svoju epizodu i pošalje fejzbukmanijaku na pvt a on odredi koja je najbolja i crtačima scenario pošalje na pvt..Kad mi završimo ubacimo slike , neko malo sredi zaostatke , zakrpi rupice , popuni praznine i to je to..
Samo me je strah da nam tema ne završi

"Vrhunac neimanja života , katanac " Dzimijevom rečenicom..

Џими ако се појави овде идем му на гајбу и пребивам га Безбол палицом! ЈАСНО?!

П.С. Знам отприлике где живи лолол :Д

Samo me je strah da nam tema ne završi

"Vrhunac neimanja života , katanac " Dzimijevom rečenicom..

Ono je završilo tako jer su krenuli da se svađaju.