Вукајлија СТРИП

  1. који кулов јебени лололо :)

  2. Odlično je ovo.

  3. Ma ona tema Vukajlijaška saga, što je Bushido pisao. Ček da nađem link - http://vukajlija.com/forum/teme/30337-vukajlija-saga?strana=1

  4. El će biti mene u stripu?

  5. Mislem, inače me ne zanima.

  6. El će biti mene u stripu?

    Наравно, луди лик који уживо тролује и спемује, а нико не зна јели мушко, женско или шимејл.

  7. ona je sxemale decxko to se ne dovodi u pitanje

  8. Наравно, луди лик који уживо тролује и спемује, а нико не зна јели мушко, женско или шимејл.

    Ja sam panseksualno biče, decxko!

  9. ДЕЧКО СЕ ПИШЕ СА Х НЕ СА X DOKLE VIŠE!

  10. E nemojmo više da spemujemo, lokovaće.

  11. Evo radim kaizena u paintu samo da se oprobam posle tolko vremena..

  12. Mogu likovi da budu nalik onako, kao na onom saut park sajtu za pravljenje likova. Taj fazon. A, inače, ideja je zanimljiva, samo da se fino realizuje, možemo da pravimo konkurs za priče koje će se ubacivati.

  13. Треба нам Јогурт. Он јебе у ваким стварима.

  14. Вербални ти си дечко добијо посао! Сигурица. И Вита и веровано Јогурт! Тако да имамо скоро све аниматоре :)

  15. VanGoga super crta, ali sumnjam da bi radila nešto ovako.

  16. Džanki se slaže lololo

  17. somborca volim, al osećam da će ovo da bude giga-mega!
    tu sam iako numem da crtam,al ako zafali treći par dugih nogu slobodno me kontaktirajte :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.