Prijava

imam 27,i mogu da kažem da se ništa nije pomerilo,sve je kao i pre 10 godina.nemam bore,ništa me ne muči,osim što nisam više hiper da non-stop zujim po gradu i predjem dnevno silu božju peške.isto dosta ljudi koje znam ne izgledaju mlado,otromboljili se,izgledaju kao tetke i stričevi,a čudno mi,mladi smo majka mu stara.

Па кад 'оће да се жене и удају и имају децу. Ко их беје.

Ja imam 17, krećem dakle krećem u 4. srednje, ali eto dešava mi se da me ljudi pitaju, "Sine, koja si? Prva, druga a?". Čak me je jedna komšinica pitala kako sam uradio prijemni. (Onaj prijemni za srednju)

ha, više njih je mislilo da sam sad upisala gimnaziju, a ne fax. i svi su u fazonu da imam 15, 16. još uvek mi traže ličnu kada kupujem jebeno pivo. i kada sam se vraćala iz švajcarske tražila sam kartu za studente i ovi u fazonu "ti? student? o.0"

Hahahahahhaa, Kristina, dobro je jebote. Piješ pivo i bila si u Švajcarskoj. KAPIRAMO!

Па кад 'оће да се жене и удају и имају децу. Ко их беје.

A da daju pare na travuljinu umjesto toga, a?

gle ga tulum, jbte, m'rš.
istakla sam za pivo jer isto ne svrstavam u alkohol.
a i ch, jer tu ne traže index (kao za međugradski), no na "ži' mi majka" :)

A da daju pare na travuljinu umjesto toga, a?

Ево га дечко који слуша

stranu muziku

и пуши

travuljinu

Umjesto da izvlačiš iz konteksta, povuci me za nešto dtugo.

Ljudi crnče ko konji, da mogu da prežive i da imaju šta da jedu. Nije svako u mogućnosti da ide na faklutet i odlaže odrastanje. Završiš srednju i ako imaš sreće nađeš posao. Nema dalje, ovde se ne živi, nego preživljava.

Dub kakve veze ovo ima sa izgledom, moja mater prva je sa 27 godina ostala samohrana majka koja se borila za goli zivot, pa i dan danas izgleda ko zmaj. To sto nemas i sto radis ko konj ne mora znaciti da ne mozes paziti da ne razvalis stomacinu, ili da moras hodati krezav i pokvarenih zuba i sl.

Што? Само сам реалан, нисам сујетан. Објективно, доста сам радио на себи и задовољан сам досадашњим резултатима, па ми се стално дешава да ме тако неки други људи који ме одавно нису видели хвале. И тачно могу да видим шта су мислили о мени раније - мислили су да изгледам посрано, само ми нису говорили. А има и неких мушкараца који су ме раније знали, који су тад покушавали да ми набију комплекс због тога што наводно боље изгледају и ево их, сад се распадају. Отромбољили се, ни на шта не личе.

Но, све је то маргинално у односу на то колико људи генерално ментално стагнирају након што напуне 18-19 година. Искључе се. То их много више јебе.

idi Djimi umalo nisam izginula. :)
Fal`te me usta moja

Zavisi šta radiš. A dosta ljudi i izgubi volju da drži do sebe kad shvate da im se život svede samo na rad da bi preživjeli do sutra. Što se tiče zuba, neki ljudi imaju veliku fobiju od zubara.

pa to je vec nesto drugo, svi mogu drzati do sebe, a oni koji to ne rade sami su krivi, bilo zbog izgubljene volje ili necega drugog

A da daju pare na travuljinu umjesto toga, a?

То је већ друго. Паметно. Иновативно. Креативно. И још десет речи које се завршавају на но.

idi Djimi umalo nisam izginula. :)
Fal`te me usta moja

Пфф... Није као да сам се хвалио да сам неки ултрамегагигаврхстра баја на кога откидају рибе; само сам констатовао да изгледам много боље него раније, јер раније сам изгледао врло посрано и то признајем. Човек напредује. А то што сам у претходном посту поменуо те школске другарице, то више говори о њима, не о мени.

Zavisi šta radiš. A dosta ljudi i izgubi volju da drži do sebe kad shvate da im se život svede samo na rad da bi preživjeli do sutra.

Па, баш зато би требало да раде више на себи како би изашли из колотечине.

Kad radiš po 12-16 sati dnevno i imaš samo nedelju slobodnu, nije ti baš do sređivanja, nego do odmora.

Star si onoliko koliko se staro osećaš. Zanimljivo mi je da su uglavnom na temi učestvovali oni kojima mogu da budem mama :)))...samo kukate bre!.
Šta fali borama? Bar one sitne oko očiju su znak da ste se dosta u životu smejali :))

Mozes?! A je l' hoces? :)

Kad radiš po 12-16 sati dnevno i imaš samo nedelju slobodnu, nije ti baš do sređivanja, nego do odmora.

Не знам... Јесте да ја радим од куће, али се дешавало да ме пожурују да завршим посао, па да радим данима по 14-15 сати дневно без престанка. Типа једем над лаптопом, правим паузе само за срање и пишање. И опет нађем мало времена за разоноду и спорт. Све се може, само су људи много размажени и инертни, мрзи их да дигну гузице.

natnat, videla sam tvoje fotke, i izgledaš baaš mlado. šuš sad :D

мрзи их да дигну гузице.

samo to